Genç Turkcell mini cooper çekiliş sonuçları kazanan talihliler 2015

  • 28 Ağustos 2015
Genç Turkcell mini cooper çekiliş sonuçları kazanan talihliler 2015

Turkcell’in gençlik klubü genç turkcell kazandırmaya devam ediyor. Genç Turkcell 2015 çekiliş kampanyasında 1 kişiye Mini Cooper otomobil hediye etti. Çekiliş sonucu yüzlerce hediye sahibini buldu, kazananlar listesini aşağıda bulabilirsiniz.

MINI COOPER 3 Kapı Hatchback 2015 Model 1.499 cc 136 Beygir Benzinli otomobil Kazanan Asil Talihli

MERVE KACAR  / ANTALYA 

Vespa Primavera 150 i.e. Motosiklet 2015 model Kazanan Asil Talihliler

TUBA KAYIR  / İSTANBUL

2 Kişilik New York Tatili Kazanan Asil Talihliler

TUNA KORKMAZOĞLU  / MUĞLA

IPhone 6 -16 GB (Hat ve Kart Hariçtir Kazanan Asil Talihliler

  1. CAFER FINDIK / KAHRAMANMARAŞ
  2. CİHAN YAKAR / İSTANBUL
  3. ESRA YILMAZ / İSTANBUL
  4. FATMA KAYA / MUŞ
  5. FİGEN SARIBAŞ / BURSA
  6. HALEF SERDEST YILDIZ / ANTALYA
  7. HİLAL KILIC / ANKARA
  8. MEHMET MUSTAFA YILDIZ / KAHRAMANMARAŞ
  9. MÜKREM ILGIT AKSU / TRABZON
  10. NEJLA ARSLAN / İSTANBUL
  11. NERİMAN ASLAN / AĞRI
  12. RESUL ÇOBAN / MUŞ
  13. SEDA KARAMAN / GİRESUN
  14. SEMRA AKDEMİR / İSTANBUL
  15. TOLGA CAN / DENİZLİ

Samsung G900F Galaxy S5 16 GB (Hat ve Kart Hariçtir) Kazanan Asil Talihliler

  1. ERCAN YAVAŞ / ANKARA
  2. ERKUT ÇAYIR / ZONGULDAK
  3. ESMA CANLAR / İSTANBUL
  4. ESRA DAMAR / İSTANBUL
  5. GAZEL İŞİNERİ / DİYARBAKIR
  6. HAKAN ÇAY / MERSİN
  7. İLHAN TAHSİN TURAN / TRABZON
  8. KÜBRA TARAN / ELAZIĞ
  9. LEYLA SEVİNC / KOCAELİ
  10. MELEHAT KISRIK / AYDIN
  11. MUSTAFA ERAY KOC / MERSİN
  12. MUSTAFA ERCİYES / KAYSERİ
  13. OĞUZHAN DOĞAN / KAHRAMANMARAŞ
  14. RUKİYE GÜÇLÜER / GAZİANTEP
  15. ŞİLAN YEŞİLBİNGÖL / İSTANBUL

XBOX ONE 500 GB Oyun Konsolu Kazanan Asil Talihliler

  1. ADEM AYDIN / İSTANBUL
  2. AHMET SARI / MALATYA
  3. ALİ KURNAZ / MALATYA
  4. ALİ ÖLMEZ / AKSARAY
  5. AYHAN KALAY / İSTANBUL
  6. BİRİNDAR GÜNEŞ / BURSA
  7. BURAK ŞENOL / İSTANBUL
  8. BÜŞRA ERSOY / İSTANBUL
  9. CAHİT ASLAN / DİYARBAKIR
  10. CELAL ATAR / İSTANBUL
  11. CEYLAN DURMUŞ / AĞRI
  12. ÇAĞATAY BEYOĞLU / İSTANBUL
  13. EBUBEKİR BERKCAN KARAYURT / SİİRT
  14. EMİNE EYİGÜN / İSTANBUL
  15. ERSİN ÇEKİN / DİYARBAKIR
  16. ESRA VURAL / AYDIN
  17. EVRİM ÖZKAN / İSTANBUL
  18. EYLEM SAMİ / ERZURUM
  19. FATİH KAHRAMAN / KÜTAHYA
  20. FATİH KARAERKEK / KONYA
  21. FERHAT LALE / ADIYAMAN
  22. FİKRİYE ABATAY / SİİRT
  23. FURKAN KAYABAŞLI / ZONGULDAK
  24. GÖKSİMA YILMAZ / ESKİŞEHİR
  25. GÜLSEREN KARADAĞ / İSTANBUL
  26. HAKAN ÇAKIR / DÜZCE
  27. HÜSEYİN ÖZYOLCİ / AĞRI
  28. İSA KILINC / ANTALYA
  29. İSMET YALÇINKAYA / MALATYA
  30. LÜTFÜCAN GÖVENÇ / HATAY
  31. MEHMET EMİN AYTAŞ / DİYARBAKIR
  32. MELİK DUMAN / DİYARBAKIR
  33. MİKALİ ERHAN AYKUT / İSTANBUL
  34. MİTHAT GÜNAY / İSTANBUL
  35. MUSA ÖZKAYA / ORDU
  36. MUSTAFA ALMAS / HATAY
  37. NARDEN GÜL / KONYA
  38. OSMAN AYDIN / İZMİR
  39. ÖMER KUZU / DİYARBAKIR
  40. RAMAZAN AYKAR / MARDİN
  41. SEYRAN SUBAŞI / HATAY
  42. SEZER MARANGOZ / KÜTAHYA
  43. SİBEL KOYUNCU / VAN
  44. SÜPHAN YILDIRAK / DİYARBAKIR
  45. TAYİP GÜR / ADIYAMAN
  46. UĞUR CANAN OKTAY / ANTALYA
  47. ÜNAL EBİNÇ / İSTANBUL
  48. VELİ YUNUS DOĞAN / MERSİN
  49. YELİZ MENDİ / İSTANBUL
  50. YUSUF GEÇECİ / ADIYAMAN

iPad mini 3 16 GB wifi+ Cellular Space G Kazanan Asil Talihliler

  1. ALİCAN SEMİZ / TOKAT
  2. ECEM TUNCER / İSTANBUL
  3. HAKAN BAYRAM / GAZİANTEP
  4. MEHMET ALİ EYİBARDAKÇI / GAZİANTEP
  5. MUHAMMED DOĞAN / ELAZIĞ
  6. NAZAN GÜNEY / SAKARYA
  7. PERVİN AYDIN / MUŞ
  8. SERDAR UĞUR / DİYARBAKIR
  9. ZAHİT DURBAK / KIRKLARELİ
  10. ZENNÜRE GÜNDÖNDÜ / İSTANBUL

TURKCELL T 50 (hat ve kart hariçtir)  Kazanan Asil Talihliler

  1. BİLAL AĞAÇ / DİYARBAKIR
  2. ELİF ATEŞ / İSTANBUL
  3. ERTUĞRUL FİDANBOY / HATAY
  4. FUAT GÜNAYDIN / ORDU
  5. HASAN BALBAL / ANTALYA
  6. KEMAL UYANİKER / GİRESUN
  7. MEHMET KURT / ISPARTA
  8. MERYEM KESER / ANKARA
  9. NESİMİ TOPAL / ADANA
  10. YENER ÇAVUŞ / KAYSERİ

Yurtiçi uçak bileti Kazanan Asil Talihliler

  1. ABDULLAH BİNKÖL / KAHRAMANMARAŞ
  2. ABDULMENAF YILDIZ / MARDİN
  3. ADEM DOGRUER / İSTANBUL
  4. ADİL ARAYAN / MUŞ
  5. ADNAN ERGİN / AKSARAY
  6. ADNAN KOÇAK / MERSİN
  7. AHMAD IBRAHIM / GAZİANTEP
  8. AHMAD KANAAH / MERSİN
  9. AHMET İLKER YÜCE / ADANA
  10. AHMET KAPÇAK / DİYARBAKIR
  11. AHMET KAYA / DİYARBAKIR
  12. AHMETCAN FİL / İSTANBUL
  13. ALAATTİN ŞAN / ERZURUM
  14. ALİ KAÇAN / BALIKESİR
  15. ALİ KOÇER / İSTANBUL
  16. ALİ MAVUŞ / BURSA
  17. ALİ RIZA ESMER / DİYARBAKIR
  18. ALİ ŞABAN TATLI / İSTANBUL
  19. ALPER ARAL / İSTANBUL
  20. ANIL TÜYLEK / ANKARA
  21. ASLI ADAK / İSTANBUL
  22. ATİKE ÇAMCI / ANTALYA
  23. AYSEMİN YAVAŞ / ÇANAKKALE
  24. AYŞENUR BAŞAL / GÜMÜŞHANE
  25. AYŞENUR KIYIK / KAHRAMANMARAŞ
  26. AYŞENUR ÖZÇELİK / KONYA
  27. BAHAR BİHAN / HATAY
  28. BAHAR SAVUR / KOCAELİ
  29. BAŞAK TAN / İZMİR
  30. BATUHAN AKKOYUN / AYDIN
  31. BAVER ÖKLAV / DİYARBAKIR
  32. BAYRAM BULDİ / DİYARBAKIR
  33. BEHÇET ŞİMŞİR / ADANA
  34. BERKAN KANDEMİR / İSTANBUL
  35. BERNA DELİBAL / ANKARA
  36. BİLAL BAKİ / NİĞDE
  37. BİLAL BOZKURT / SAKARYA
  38. BURAK EFE / İSTANBUL
  39. BÜŞRA UÇAR / İSTANBUL
  40. CENGİZ KORKMAZ / ŞIRNAK
  41. CEVDET OKÇU / İZMİR
  42. CEYLAN KACAR / MERSİN
  43. ÇİĞDEM HIZIR / SAMSUN
  44. DEMET ÇİLEK / ERZURUM
  45. DENİZ POYAZ / İSTANBUL
  46. DENİZ YILMAZ / İSTANBUL
  47. DEVRAN DÜZENLİ / ELAZIĞ
  48. DİLEK İPEK / İSTANBUL
  49. DİNÇER DİNÇ / ADANA
  50. DOĞAN DORĞUN / ANTALYA
  51. DUYGU KOZ / BURSA
  52. EDANUR PEK / İSTANBUL
  53. EGE NAMALLAR / ANTALYA
  54. ELİF BATUR / MERSİN
  55. ELİF BUSE ÇILDIR / ERZİNCAN
  56. EMİNE KARAN / ELAZIĞ
  57. EMİRHAN ŞİMŞEK / SAKARYA
  58. EMRAH KILIÇ / İSTANBUL
  59. EMRULLAH DEMİR / İSTANBUL
  60. EMRULLAH KANIK / TRABZON
  61. EMRULLAH PİRAL / BAYBURT
  62. ENES MESTEN / BURSA
  63. ENSAR AYDIN / SAKARYA
  64. ERDAL POLAT / ELAZIĞ
  65. ERDİNÇ GÖKÇE / ERZURUM
  66. ERHAN AYDOĞAN / MUĞLA
  67. ERKAN KILIÇ / ERZURUM
  68. ERKAN ŞAHİN / ADANA
  69. ERTUĞRUL ÇINAR / İSTANBUL
  70. ESRA TÜMER / BURSA
  71. FADİME KÜRENLİ / BALIKESİR
  72. FARUK GÖKAKIN / KOCAELİ
  73. FATMA DOĞA BATTAL / İSTANBUL
  74. FATMA DOĞANGÜN / ANKARA
  75. FATMA SANSARKAN / DİYARBAKIR
  76. FATMA YAMAN / KONYA
  77. FERHAT KILIÇ / ARTVİN
  78. FERHAT İREN / İSTANBUL
  79. FESİH POLAT / ERZURUM
  80. FURKAN ARSLAN / ADIYAMAN
  81. GAMZE AFRİN / HATAY
  82. GÜNGÖR AHMET ERTOPUZ / İSTANBUL
  83. HAKAN ERENSAYIN / SAKARYA
  84. HAMİT ALAGÖZ / HATAY
  85. HARUN DOĞAN / İSTANBUL
  86. HARUN GÜNDOĞAN / BALIKESİR
  87. HARUN KIZILKAYA / KOCAELİ
  88. HASAN AĞBULAK / İSTANBUL
  89. HASAN ALTUNDERE / BURSA
  90. HASAN KAÇMAZ / DİYARBAKIR
  91. HATİCE BOZDOĞAN / HATAY
  92. HEVAL ÖZDEMİR / İSTANBUL
  93. HÜSEYİN BAKIR / KAYSERİ
  94. HÜSEYİN YILMAZ / ANTALYA
  95. İBRAHİM GÜNGÖREN / İSTANBUL
  96. İREM ESERLİ / ZONGULDAK
  97. İSA BAKIR / İSTANBUL
  98. İSMAİL AKAY / DİYARBAKIR
  99. İSMAİL KILIÇ / BİNGÖL
  100. KADİR EBIL / İSTANBUL
  101. KADİR ÜNAL / ANKARA
  102. KADRİYE KURT / İSTANBUL
  103. KAMURAN AKTAŞ / AĞRI
  104. KUNTAY DURUKAN / MANİSA
  105. KÜBRA PAKSOY / MERSİN
  106. KÜBRANUR ATEŞ / HATAY
  107. LEYLA GÜLER / ŞANLIURFA
  108. LEYLA TAŞ / İSTANBUL
  109. MECİT CAHAN / İSTANBUL
  110. MEHMET ALİ BARUT / İZMİR
  111. MEHMET ARDA YALÇINKAYA / BURSA
  112. MEHMET BABUŞÇU / SAKARYA
  113. MEHMET KARLIDAĞ / İSTANBUL
  114. MEHMET ŞAH SAVUCU / DİYARBAKIR
  115. MEHMET ŞERİF ATLI / DİYARBAKIR
  116. MERVE DOLAR / ANKARA
  117. MESUT KOYUNCU / BİTLİS
  118. METEHAN İÇSEZGİ / ORDU
  119. MONTASER KATLISH / İSTANBUL
  120. MUHAMMED ŞERİF RECEPOĞLU / MARDİN
  121. MUHAMMET ENES KURT / AKSARAY
  122. MUHAMMET KAÇMAZ / MUŞ
  123. MUHAMMET YAVUZ BOLAT / ANKARA
  124. MURAT ALGUNES / ANKARA
  125. MURAT TAZEGÜL / MALATYA
  126. MURAT YAMAN / İSTANBUL
  127. MUSTAFA BOSTANCI / ADIYAMAN
  128. MUSTAFA MİLLİ / GAZİANTEP
  129. MÜCAHİT KESKİN / GİRESUN
  130. NAZİM DEMİRCAN / BURSA
  131. NAZLI ECEM ERGİŞİ / MANİSA
  132. NİGAR MACİT / ERZİNCAN
  133. NURULLAH OVALI / ORDU
  134. OĞUZHAN ACAR / BURSA
  135. ONUR MANSUROĞLU / HATAY
  136. ÖMER AĞAR / AĞRI
  137. ÖMER FARUK MUSULLU / İSTANBUL
  138. ÖMER KIRAR / DİYARBAKIR
  139. ÖZAY ÖTLEŞ / İZMİR
  140. ÖZKAN KIRAÇ / MALTAYA
  141. ÖZLEM SAĞIR / BURSA
  142. ÖZNUR GÜNEY / ORDU
  143. PELİN ÜMMÜHAN ANDAC / KAYSERİ
  144. RABİA OĞUZHAN / İSTANBUL
  145. RAHILA AKHUNDOVA / BURSA
  146. RAMAZAN ABAY / VAN
  147. RAMAZAN PUSTİ / İSTANBUL
  148. RECEP GÖKHAN GÖLGECİ / İSTANBUL
  149. RESUL EMRE YILDIRIM / İSTANBUL
  150. RESÜL YAVUZ / SAMSUN
  151. REYHAN DANIŞMAZ / TRABZON
  152. RIDVAN ÖZCAN / İZMİR
  153. RIFAT ÖNAL / HATAY
  154. RUKİYE YILMAZ / KONYA
  155. SALİH KOZAN / İSTANBUL
  156. SALİH TAVLU / İZMİR
  157. SALİHA AŞKAR / ANKARA
  158. SAVAŞ YERLİ / İSTANBUL
  159. SEDAT CENİK / ANKARA
  160. SELAHATTİN ŞİŞMAN / KAHRAMANMARAŞ
  161. SELİN BOZPINAR / MERSİN
  162. SEMA GÜNEYALP / ANKARA
  163. SEMANUR SAPANCİ / İSTANBUL
  164. SERDAL ZAN / İSTANBUL
  165. SERHAT AKBULUT / ERZURUM
  166. SERHAT DEMİR / İSTANBUL
  167. SEVGİ ÇALIK / BURDUR
  168. SEZAİ YENİ / İSTANBUL
  169. SEZEN TUĞÇE ERTEK / ANTALYA
  170. SEZER KAZAN / SAKARYA
  171. SİBEL DURMAZ / KOCAELİ
  172. SİBEL KAYA / DİYARBAKIR
  173. SİMA SWOCKE / İSTANBUL
  174. SONER ÇEKER / İSTANBUL
  175. SULTAN TUTUŞ / ADANA
  176. SÜLEYMAN KAYA / DİYARBAKIR
  177. SÜMEYRA ARSLAN / ERZURUM
  178. ŞABAN YÜCE / BİLECİK
  179. ŞAHİN ÖZDEMİR / TEKİRDAĞ
  180. ŞÜKRÜ GÖKHAN / BATMAN
  181. TUBA NUR KACAR / ANTALYA
  182. TUĞBA ÜLGER / İSTANBUL
  183. TÜLAY KARAMAN / ANTALYA
  184. TÜLAY ÖZCAN / DİYARBAKIR
  185. TÜMAY ÇATALBAŞ / BALIKESİR
  186. UMUT AYDIN CANPOLAT / İSTANBUL
  187. USAME YİGİT / KOCAELİ
  188. ÜMRAN YÜCETAŞ / MALATYA
  189. VECİYHE BÜSRA URAN / AFYONKARAHİSAR
  190. YASEMİN KIZILBURUN / ANTALYA
  191. YASİN TAŞDEMİR / İZMİR
  192. YAŞAR AKBAŞ / BURDUR
  193. YELİZ DEMİRBAĞ / ERZURUM
  194. YILDIZ BOZTEPE / AĞRI
  195. ZAFER ÇEVİK / AMASYA
  196. ZEHRA BAHÇECİ / AKSARAY
  197. ZEHRA KARAKAYA / İSTANBUL
  198. ZEKİ BOLAT / KAHRAMANMARAŞ
  199. ZEYNEP DİKMEN / GİRESUN
  200. ZÜLEYHA TAŞ / AĞRI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ