Nescafe çekiliş sonuçları 2014

  • 23 Nisan 2014
Nescafe çekiliş sonuçları 2014

Nescafe 2014 yılına özel çekiliş kampanyasında muhteşem hediyeleri sahipleriyle buluşturuyor. Nescafe 3’ü 1 arada paketlerinden çıkan kodla çekilişe katılanlar arasından talihliler 24 Nisan Perşembe günü yapılacak çekiliş sonucu belli olacak. Kazanan talihliler listesini yarın bu konuda bulabilirsiniz.

Nescafe çekiliş kampanyası 15 Ocak 2014 – 15 Nisan tarihleri arasında gerçekleşti. Çekiliş sonucunda 3 kişiye Mercedes-Benz A180 Prime 2013 Model Otomobil, 333 kişiye Sony PlayStation 4 Oyun Konsolu hediye edilecektir.

Mercedes-Benz A180 Prime 2013 Model Otomobil Kazanan Asil Talihliler

  1. Muzaffer Yıldız – İstanbul
  2. Ö. Orhun Mart – Osmaniye
  3. Metin Demir – Kırşehir

Sony PlayStation 4 Oyun Konsolu Kazanan Asil Talihliler

  1. Abdullah Orhan – Samsun
  2. Abdul Selam Seydemir – Mardin
  3. Abdurrahman Dönmez – Adana
  4. Adem Biçici – İzmir
  5. Adem Tarkan – İstanbul
  6. Adil Gönül – Diyarbakır
  7. Adile Şen – Bursa
  8. Ahmet Ayaz – Bilecik
  9. Ahmet Güneş – İstanbul
  10. Ahmet Hastürk – Antalya
  11. Ahmet Kabak – Hatay
  12. Ahmet Karaoğlan – Gaziantep
  13. Ahmet Sağdıç – Yozgat
  14. Ahmet Yaşa – Bursa
  15. Ahmet Yılmaz – Ankara
  16. Akgül Ağçiçek – İstanbul
  17. Ali Akbaş – Antalya
  18. Ali Görhan – Adana
  19. Ali İnce – İzmir
  20. Ali Kırbaş – Bursa
  21. Ali Mert – Artvin
  22. Ali Umut Borucu – İzmir
  23. Alper Öztürk – Afyonkarahisar
  24. Arzu İnce – İstanbul
  25. Arzu Yıldırırı – Ankara
  26. Aslı İçlisalkım – Eskişehir
  27. Asuman Tözge – Eskişehir
  28. Atilla Şencan – İstanbul
  29. Aygün Altun – Malatya
  30. Aylin Üzen – İzmir
  31. Aysun Subaşı – İstanbul
  32. Ayşe Sivri – Antalya
  33. Ayşegül Şahin – İstanbul
  34. Ayşim Batı – Trabzon
  35. B. Acar Yılmaz – Ankara
  36. B. Ali Keleş – Ankara
  37. B. Özgür Sezer – İstanbul
  38. Badegül Güreşir – Ankara
  39. Barış Aktaş – İzmir
  40. Barış Özer – İstanbul
  41. Bayram Acar – Ankara
  42. Bayram Bozdemir – Aksaray
  43. Bayram Paket – Edirne
  44. Belgin Bayrak – İzmir
  45. Berkay Kıpçak – İstanbul
  46. Bilal Ören – Isparta
  47. Bozan Oral – Adıyaman
  48. Buket Uçar – Bursa
  49. Burak Uslu – Eskişehir
  50. Burhan Gökalp – İstanbul
  51. Bülent Aba – İstanbul
  52. Büşra Çınar – İstanbul
  53. Büşra Yıldız – Bursa
  54. Can Giray – Bursa
  55. Cansu Ünnü – Denizli
  56. Celal Aşık – Kocaeli
  57. Cemalettin Orak – İzmir
  58. Cengiz Bayraktar – Ankara
  59. Cengiz Candan – Muğla
  60. Cevat Oturak – Giresun
  61. Ceyda Kalfa – Bursa
  62. Ceylan Varol – Ankara
  63. Cihat Topkaya – Diyarbakır
  64. Çağatay Ilmaz – Ankara
  65. Çiğdem Memigüven – Sakarya
  66. Deniz Tırpancı – İstanbul
  67. Deniz Yayla – Ankara
  68. Derya Sert – Ankara
  69. Dilek Çakır – Ankara
  70. Duygu Hasırcılar – İzmir
  71. Duygu Karaköy – Bilecik
  72. E. Buluç Çetinkaya – İstanbul
  73. E. Doğan Karaca – Ankara
  74. E. Gökhan Kayan – İstanbul
  75. E. Serkan Saraç – Ankara
  76. Efrahim Koyuncu – Eskişehir
  77. Ekrem Girgin – İzmir
  78. Ekrem İnal – Mardin
  79. Emel Güler – Düzce
  80. Emel Müftüoğlu – Ankara
  81. Emin Erbil – Kayseri
  82. Emine Aman – Mersin
  83. Emine Göçmenler – Bursa
  84. Emine Kara – Bursa
  85. Emine Kelleci – Bayburt
  86. Emrah Öztabak – Bartın
  87. Emre Polat – İstanbul
  88. Ender Karahan – İzmir
  89. Engin Kase – Eskişehir
  90. Ercan Bak – Ankara
  91. Ercan Karakuş – Kayseri
  92. Erdal Harman – İzmir
  93. Erdal Rastgeldi – Antalya
  94. Erdem Aksu – İzmir
  95. Erden Dramalı – Sakarya
  96. Erdoğan Şahin – İstanbul
  97. Ergün Kuşkapan – Tekirdağ
  98. Erhan Erdem – Bursa
  99. Erhan Kaynar – İstanbul
  100. Erkan Sarban – Sakarya
  101. Erol Çekiç – Niğde
  102. Erol Güler – İstanbul
  103. Esin Kaplan – İstanbul
  104. Evren Budak – Adana
  105. Fatih Furkan Genç – Kocaeli
  106. Fatih Güney – Antalya
  107. Fatih Mahmut Eker – Kırıkkale
  108. Fatih Semerci – Muğla
  109. Fatma Pekgöz – Mersin
  110. Felemez Ertuğrul – Ankara
  111. Ferdi Öz – Diyarbakır
  112. Ferhat Ergen – İzmir
  113. Feridun Üsküdar – Amasya
  114. Funda Eren – Ankara
  115. Furkan Ekinci – İstanbul
  116. Furkan Şahin – İstanbul
  117. G. Arif Bostanbaşı – Malatya
  118. Gençay Aydın – Ankara
  119. Gökhan Çakır – İstanbul
  120. Gökhan Çetinkaya – Çanakkale
  121. Gökhan Keskin – Bitlis
  122. Gökhan Tepecik – Muğla
  123. Göksel Bildik – Kayseri
  124. Göksel Kosti – İstanbul
  125. Gül Betül Tekin – İstanbul
  126. Gülben Özkan – Adana
  127. Gülcan Maden – Antalya
  128. Gülda Alan – İstanbul
  129. Günay Turanlı – Edirne
  130. Gürkan Aktaş – İstanbul
  131. Güven Çakmak – Antalya
  132. H. Tuğba Gizli – Ankara
  133. Hafize Cesur – Bursa
  134. Hakan Utku – Antalya
  135. Hale Beşer – İzmir
  136. Halil Kutlay – Iğdır
  137. Hamza Kurt – Edirne
  138. Hande İlalan – İzmir
  139. Hande Şensoy – Sakarya
  140. Harun Olguner – Ankara
  141. Harun Tosun – Çankırı
  142. Hasan Düzenli – Ankara
  143. Hasan Lüy – Ankara
  144. Hasibe Sayman – Isparta
  145. Hatice Başar – İstanbul
  146. Hilal Özbakır – Burdur
  147. Hüseyin Akgün – İstanbul
  148. Hüseyin Fazıl Kıv – Sakarya
  149. Hüseyin Onuş – Muğla
  150. Hüsrev Gündüz – Adana
  151. İbrahim Aydoğdu – Tokat
  152. İbrahim Tınğır – Kütahya
  153. İbrahim Tokgöz – İstanbul
  154. İdris Tabak – Afyonkarahisar
  155. İlker Dülgeroğlu – İstanbul
  156. İsa Çiftçi – Yozgat
  157. İsa Türkmen – İstanbul
  158. İsmail Koçpınar – Aksaray
  159. K. Esra Gökçe – Muğla
  160. K. Ömür Alptekin – Tekirdağ
  161. Kaan Yıldırım – İstanbul
  162. Kader Gündüz – Bursa
  163. Kadir Aktaş – İstanbul
  164. Kadir Yayılgan – Manisa
  165. Kenan Bağcı – Gaziantep
  166. Kenan Dalgıç – Antalya
  167. Kürşad Yurttadur – Ordu
  168. L. Erol Varsak – Antalya
  169. Leili Durmuş – Bursa
  170. Levent Güven – Ankara
  171. Levent Karaaslan – Ankara
  172. M. Ali Dedekurt – Gaziantep
  173. M. Ali Kahraman – Karabük
  174. M. Ali Öğülmüş – Kahramanmaraş
  175. M. Can Atakan – Tekirdağ
  176. M. Emin Özsaran – İzmir
  177. M. Hatip Duman – Bursa
  178. M. Kemal Özgüven – Osmaniye
  179. M. Nuri Yıldırım – Adana
  180. M. Oğ. Kaan Ceyhan – Kahramanmaraş
  181. Mahmut Göğebakan – İstanbul
  182. Mahmut Gürbüz – Malatya
  183. Mahmut Sarı – Hatay
  184. Mahmut Yetkin – Şanlıurfa
  185. Mahsum Dağ – Batman
  186. Mazlum Körük – Balıkesir
  187. Mehmet Arslan – İstanbul
  188. Mehmet Arslanoğlu – Samsun
  189. Mehmet Aslan – Trabzon
  190. Mehmet Bacak – Ankara
  191. Mehmet Bayrak – Diyarbakır
  192. Mehmet Çakır – Manisa
  193. Mehmet Dağ – İstanbul
  194. Mehmet Doğru – Bursa
  195. Mehmet Engin – İstanbul
  196. Mehmet Ölmez – İstanbul
  197. Mehmet Üstünel – İstanbul
  198. Mehtap Yazıcı – İstanbul
  199. Melek Esen Paker – İstanbul
  200. Melih Gürgün – Denizli
  201. Mert Kırboğa – İstanbul
  202. Merve Mırık – Samsun
  203. Meryem Yıl – İstanbul
  204. Mert Koca – Çankırı
  205. Mesut Önder – Antalya
  206. Mesut Tekin – Mersin
  207. Mihrap Sadıkoğlu – İstanbul
  208. Mihriban Astam – İstanbul
  209. Muharrem Araca – Rize
  210. Muharrem Dönmez – Bursa
  211. Muharrem Ünlü – Kayseri
  212. Muhterem Akaycık – İstanbul
  213. Murat Akçay – Bursa
  214. Murat Ceyhan – İzmir
  215. Murat Gevrek – Çorum
  216. Murat Hıçkıran – İstanbul
  217. Murat Melik Gök – Samsun
  218. Murat Yurd – Hatay
  219. Mustafa Bozkurt – Bursa
  220. Mustafa Erdoğan – Ankara
  221. Mustafa Ertuğrul – Şanlıurfa
  222. Mustafa Sekmen – Çorum
  223. Mustafa Yıldırım – Antalya
  224. Muzaffer Can – İzmir
  225. N. Güngör Tunç – Gaziantep
  226. N. Serkan Bayoğlu – İstanbul
  227. Nazlı Ayvaz – Aydın
  228. Nebi İnan – Eskişehir
  229. Nesime Tan – Diyarbakır
  230. Nesrin Çetin – Antalya
  231. Neşe Pekcan – Edirne
  232. Nilhan Mutlu – İstanbul
  233. Nurcan Küçükşahin – İstanbul
  234. Nursel Akıncıoğlu – Van
  235. Nuşin Aktan – Osmaniye
  236. Oğuz Özcanlı – Manisa
  237. Oğuzhan Taş – İstanbul
  238. Onur Dursun – Bursa
  239. Onur Türkcan – İstanbul
  240. Osman Habacı – Konya
  241. Ömer Mutlu – Ankara
  242. Ömür Işık – Mersin
  243. Öner Karataş – Bursa
  244. Özen Zengin – Kocaeli
  245. Özdem Alakuş – Antalya
  246. Özgür Yıldırım – Antalya
  247. Özlem Otkay – Ankara
  248. Pınar Çelik – Düzce
  249. R. Ünal Mesci – İstanbul
  250. Rahmi Calap – Trabzon
  251. Ramazan Mutlu – Karabük
  252. Raşit Doğanç – Mersin
  253. Recep Günaydın – Yozgat
  254. Remziye Topdemir – İstanbul
  255. Resul Taş – Elazığ
  256. Ruhi Duran – Kocaeli
  257. Rüveyde Aydın – Bursa
  258. Samet Kabadayı – Bursa
  259. Samet Konuşlu – Kütahya
  260. Savaş Konuk – İstanbul
  261. Savaş Polat – Diyarbakır
  262. Seda Arslan – İzmir
  263. Sedat Akkuş – İstanbul
  264. Sefer Ürsü – Çankırı
  265. Selcan Gülcü – İstanbul
  266. Selim Öz – Bursa
  267. Selma Savaş – Antalya
  268. Sema Balkan – Çankırı
  269. Serkan Işıl – Trabzon
  270. Serkan Kacan – Konya
  271. Sevgi Belli – İstanbul
  272. Sevim Kunan – İzmir
  273. Serhan Gören – İstanbul
  274. Sinan Öztürk – Tekirdağ
  275. Seydi Orak – Gaziantep
  276. Seyfi Dereci – Bursa
  277. Seyhan Cesur – Bursa
  278. Sezer Can Şah – Hatay
  279. Sezer Güngör – İstanbul
  280. Sezer Utlu – Ankara
  281. Sezgin Sezer – Adana
  282. Sinan Arıca – İzmir
  283. Sinan Çetinkaya – Kütahya
  284. Siyami Çakmak – Çanakkale
  285. Soner Kaya – İzmir
  286. Soner Metin – Ankara
  287. Soner Şener – Zonguldak
  288. Suat Meriç – Antalya
  289. Süleyman Çelikten – İstanbul
  290. Svetlana Külahcı – Bursa
  291. Svıtlana Burlakova – Antalya
  292. Şaban Demir – Bursa
  293. Şafak Kesap – Zonguldak
  294. Şahin Açıkgöz – Ankara
  295. Şebnem Çelik – Mersin
  296. Şener Özdemir – Ankara
  297. Şenol Karaman – Bursa
  298. Şerife Salatan – Isparta
  299. Şerife Toker – İstanbul
  300. Şevki Ücekan – Ankara
  301. Şeyda Atamış – İstanbul
  302. Şirin Özkan – Antalya
  303. T. Nevzat Türkmen – Ankara
  304. Tanju Sefilli – İzmir
  305. Tevfik Gül – Kütahya
  306. Tevfik Merdim – Bursa
  307. Tuğçe Şengenç – İstanbul
  308. Tuğral Öztürk – İstanbul
  309. Tuğçe Yavuz – İstanbul
  310. Uğur Bilgili – Bartın
  311. Uğur Birdal – Isparta
  312. Uğur Ersoy – Samsun
  313. Ümit Çetinkaya – İstanbul
  314. Ümit Özgökçe – İstanbul
  315. Ümit Ünsever – İstanbul
  316. Ünal Bağrıyanık – Osmaniye
  317. Ünal Esendemir – Mardin
  318. Veli Kaynartaş – Ankara
  319. Veysel Koyuncu – Diyarbakır
  320. Vildan Çelik – Tekirdağ
  321. Volkan Şimşek – İstanbul
  322. Yasemin Koç – Bursa
  323. Yıldız Özdemir – İstanbul
  324. Yusuf Çelik – Mersin
  325. Zafer Köstekli – Kırklareli
  326. Zafer Baş – Ankara
  327. Zehra Çalışkan – Antalya
  328. Zeynep Gedikli – İstanbul
  329. Zeynep Küçüker – Bursa
  330. Zübeyde Tanış – İzmir
  331. Züleyha Coşkun – Kayseri
  332. Zülfiye Bayar – İstanbul
  333. Zülküf Toplu – Elazığ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ