Vodafone engelli kampanyasında %25 indirim fırsatı

 • 25 Eylül 2012
Vodafone engelli kampanyasında %25 indirim fırsatı

Vodafone engelli vatandaşlarımıza özel kampanyasında %25 indirim fırsatı sunuyor. Vodafone engellilere özel olarak tarifelerden size en uygun olanını seçin, tam 5 yıl (60 ay) boyunca tarifenizin aylık sabit ücretinde %25 indirimden faydalanın!

Kampanyaya Cep Avantaj Mini Super, Cep Avantaj Midi, Cep Avantaj Vodafonelularla, CepAvantaj Heryöne, Cep Avantaj HerYöne Ekstra, Red Mini tarifelerindeki aboneler, engelli olduklarını gösteren gösteren aşağıdaki belgelerden biri ile kampanyaya katılabilir: Engelliler İçin Devlet Hastanelerinden Verilen Sağlık Kurulu Raporu (%40 ve üzeri özür oranını göstermelidir) Başbakanlık Özürlüler İdaresi Özürlü Kimlik Kartı Eğer T.C. Nüfus Cüzdanı’nda Özürlü Oranı’nı gösteren bir ibare yer alıyorsa, ek evrağa gerek duyulmamaktadır.

ÖİV Bizden Kampanyası
Cep Avantaj Mini Süper Cep Avantaj Vodafonelularla Cep Avantaj Midi Cep Avantaj Heryöne Cep Avantaj Heryöne Ekstra Red Mini
Tarife Aylık Sabit Ücret 34 TL 39 TL 44 TL 59 TL 59 TL 85 TL
İndirimli Sabit Ücret 25,50 TL 29,25 TL 33,00 TL 44,25 TL 44,25 TL 63,75 TL
Konuşma Her yöne 500 dk Vodafonelularla SINIRSIZ Her yöne 750 dk Her yöne 750 dk Vodafonelularla SINIRSIZ
Ev, İş hatlarıyla SINIRSIZ
Her yöne 1000 dk Her yöne 2000 dk
SMS Vodafonelularla 10.000 SMS Her yöne 1000 SMS Her yöne 2000 SMS
Mobil İnternet 1 GB 2GB

Kampanya Detayı:

 • Cep Avantaj Mini Super, Cep Avantaj Midi, Cep Avantaj Vodafonelularla, CepAvantaj Heryöne, Cep Avantaj HerYöne Ekstra, Red Mini tarifelerindeki aboneler, engelli olduklarını gösteren gösteren aşağıdaki belgelerden biri ile kampanyaya katılabilir:
  – Engelliler İçin Devlet Hastanelerinden Verilen Sağlık Kurulu Raporu (%40 ve üzeri özür oranını göstermelidir)
  – Başbakanlık Özürlüler İdaresi Özürlü Kimlik Kartı
  – Eğer T.C. Nüfus Cüzdanı’nda Özürlü Oranı’nı gösteren bir ibare yer alıyorsa, ek evrağa gerek duyulmamaktadır.
 • Kampanyaya katılan aboneler kampanyanın geçerli olduğu tarifelerde geçerli olan aylık tarife ücreti üzerinden 60 ay boyunca %25 ÖİV tutarı kadar indirim kazanacaklardır. Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, hatlarını iptal ettirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında, kampanyanın geçerli olmadığı başka bir tarifeye geçtiklerinde, kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Abonelerden kampanyaya katılım için herhangi bir taahhütname alınmayacak, kampanya çıkışlarında ceza uygulanmayacaktır.
 • Bir GSM numarası sadece 1 defa kampanyadan yararlanabilecektir.
 • Bu kampanya mevcut ve planlanan taahhütlü kampanyalarla, cihaz kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz. Taahhütlü diğer kampanyalara girmek isteyen müşterilerin bu kampanyadan çıkması gerekmektedir.
 • Vodafone’un kampanya ve tarife özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Vodafone’un Kurumsal Güvenlik birimi tarafından belirlenen kara / gri listede, kredi kartı kara listede, cep aran kara listede yer almaması ve MERNIS sorgusunun başarılı yapılabiliyor olması gerekmektedir.
 • Kampanya 21.03.2013 tarihine kadar geçerlidir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ