Maximum kart 8 Mart gününe özel %10 maxi puan hediye kampanyası

  • 07 Mart 2013
Maximum kart 8 Mart gününe özel %10 maxi puan hediye kampanyası

Maximum kredi kartı sahipleri 8 Mart 2013 Dünya Kadınlar Gününe özel kampanyasında giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, optik ve kozmetik alışverişlerinizden ekstra %10 MaxiPuan kazanma fırsatı sizleri bekliyor.

Kampanya Detayları

1- Kampanya 8 Mart 2013 tarihinde asıl kart hamili kadın müşterilerimiz tarafından gerçekleştirilen alışverişlere yönelik olarak düzenlenecektir.
2- Kampanyaya yurtiçi veya yurtdışında giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, optik ve kozmetik sektöründe yapılacak alışverişler dahildir. Alışveriş yapılan işyerinin Maximum üye işyeri olma zorunluluğu bulunmamaktadır.
3- Kampanyaya dahil alışverişlere, alışverişin %10’u tutarında ekstra MaxiPuan hediye edilecektir. Kazanılacak hediye MaxiPuan tutarı 20TL ile sınırlıdır.
4- Hediye MaxiPuan tutarları, 19 Mart 2012 tarihinde yüklenecektir. Kampanyadan kazanılan MaxiPuanlar geri alınmayacaktır.
5- Bir müşteri kampanyadan en fazla bir defa yararlanabilecek olup, kampanya süresince yapılacak alışveriş tutarları, müşteri numarasına bağlı tüm kredi kartları ile yapılan alışverişleri kapsayacaktır.
6- Kampanyaya Şirket kredi kartları, Bayi kartlar, ve Bankamatik Kartları ile yapılan alışverişler dahil edilmeyecektir.
7- Kampanya gününden önce yapılan taksitli işlemlerin kampanya gününe yansıyan taksit tutarları harcama toplamına dahil edilmeyecek, kampanya gününde yapılan taksitli alışverişler toplam tutar üzerinden kampanyaya dahil edilecektir.
8- Hediye MaxiPuanlar en son kullanılan karta yüklenecektir.
9- Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılabilecektir.
10- Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve avans kapatmakta kullanılmayacaktır.
11- İade, iptal veya itiraz edilen veya kart hamilinin iradesi dışında üçüncü şahıslar tarafından yapılan işlemler ile MaxiPuan bozdurularak yapılan alışveriş işlemleri, alışveriş tutarı hesaplarına dahil edilmeyecektir.
12- Kampanyaya Ziraat Bankası Maximum Kartlar dahildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ