Koleksiyon mobilya kampanyaları

  • 04 Kasım 2012
Koleksiyon mobilya kampanyaları

Kaliteli ve özgün mobilya modelleri ile dikkat çeken Koleksiyon mobilyada kampanyalar devam ediyor. Koleksiyon mobilya yeni kampanyasında KDV kadar indirim fırsatı sunuyor. %18 kdv indirim kampanyası 31 Aralık 2012 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Koleksiyon mobilya mağazaları ve iletişim bilgileri

KOLEKSİYON MOBİLYA İSTANBUL MERKEZ

Koleksiyon İstanbul Büyükdere
Cumhuriyet Mah. Kefeliköy Bağlar Cad. No: 35 Sarıyer 34457
Tel: +90 212 363 63 63
Fax: +90 212 223 48 25
info@koleksiyon.com.tr

KOLEKSİYON MOBİLYA  İSTANBUL CADDEBOSTAN

Koleksiyon Istanbul Caddebostan
Bağdat Caddesi No:274 34728 Caddebostan
Tel: +90 216 478 22 66
Fax: +90 216 478 55 77
caddebostan@koleksiyon.com.tr

KOLEKSİYON MOBİLYA  İSTANBUL MASKO

Koleksiyon Mobilya Masko
Masko Mobilyacılar Çarşısı 7-B Blok No:3-5 İkitelli
Tel: +90 212 675 09 00
Fax: +90 212 675 09 02
masko@koleksiyon.com.tr

KOLEKSİYON MOBİLYA İSTANBUL MODOKO

Koleksiyon Mobilya Modoko
Modoko Sitesi 3.Cadde No.222 Yukarı Dudullu, Ümraniye
Tel: +90 216 540 49 49 / 216 540 79 74
Fax: +90 216 540 79 75
modoko@koleksiyon.com.tr

KOLEKSİYON MOBİLYA ADANA MAĞAZASI

Koleksiyon Mobilya Adana
Atatürk Cad. Sular Yolu No: 73/1 01120
Tel: +90 322 459 91 22
Fax: +90 322 459 91 24
adana@koleksiyon.com.tr

KOLEKSİYON MOBİLYA  ANKARA MERKEZ

Koleksiyon Mobilya Ankara Kavaklıdere
Binnaz Sk. 2/A Kavaklıdere 06700
Tel: +90 312 467 71 00
Fax: +90 312 467 71 01
ankara@koleksiyon.com.tr

KOLEKSİYON MOBİLYA  ANKARA TURAN GÜNEŞ MAĞAZASI

Ankara Turan Güneş
Turan Güneş Bulvarı 70/B 06550 Yıldız
Tel: +90 312 440 52 55 / 312 440 38 24
Fax: +90 312 440 39 51
ankaratur@koleksiyon.com.tr

KOLEKSİYON MOBİLYA  ANKARA ÜMİTKÖY MAĞAZA

Koleksiyon Mobilya Ankara Ümitköy
Meksika Cad. (30. Cadde) No: 49 K: 2 06810 Ümitköy
Tel: +90 312 236 03 62
Fax: +90 312 236 01 55
ankaraumitkoy@koleksiyon.com.tr

KOLEKSİYON MOBİLYA  GAZİANTEP MAĞAZASI

Koleksiyon Mobilya Gaziantep
Sarı Güllük Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Bulvarı No: 33 Şehitkamil
Tel: +90 342 335 51 55
Fax: +90 342 335 51 55
gaziantep@koleksiyon.com.tr

KOLEKSİYON MOBİLYA İZMİR MAĞAZASI

Koleksiyon Mobilya İzmir
Mithatpaşa Cad. No: 142/A 35260 Karataş
Tel: +90 232 482 20 01
Fax: +90 232 482 10 70
izmir@koleksiyon.com.tr

KOLEKSİYON MOBİLYA KAYSERİ MAĞAZASI

Koleksiyon Mobilya Kayseri
Osman Kavuncu Caddesi No:94/B Kocasinan
Tel: +90 352 331 29 88
Fax: +90 352 331 91 91
kayseri@koleksiyon.com.tr

KOLEKSİYON MOBİLYA  KOCAELİ MAĞAZASI

Koleksiyon Mobilya Kocaeli
Hacıhalim Mah. Pirelli Fab. Yanı Mobesko No: 9-10 E/blok Kartepe/Köseköy
Tel: +90 262 373 10 65
Fax: +90 262 373 10 54
kocaeli@koleksiyon.com.tr

KOLEKSİYON MOBİLYA TEKİRDAĞ

Koleksiyon Mobilya Tekirdağ
Malkara Yolu 6. Km Doğandere Mevkii 59160
Tel: +90 282 258 58 00
Fax: +90 282 258 58 58
info@koleksiyon.com.tr

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ