Aygaz otogaz Autoclub koltuk temizleme kampanyası

  • 20 Mayıs 2016
Aygaz otogaz Autoclub koltuk temizleme kampanyası

Aygaz otogaz ve AutoClub işbirliği ile düzenlenen kampanya kapsamında 4 koltuk temizleme ve ozonla dezenfeksiyon paketi için 210 yerine 99 TL ödeyecek ve 50 TL’ye varan otogaz kazanacaksınız. 30 Haziran 2016 tarihine kadar sürecek kampanya çok karışık ve anlamsız olmuş, aşağıda detaylarını inceleyebilirsiniz.

Paro üyesi Aygaz ve Mogaz istasyonlarında şifrenin kullanılabilmesi için şifrenin Paro özellikli karta tanımlanması gerekmektedir. Şifre aşağıdaki yöntemlerden biri kullanılarak karta tanımlanır.

8 haneli şifre 3161’e “AUTOCLUB KART NO ŞİFRE” formatında gönderilerek (Örnek mesaj: “AUTOCLUB 7896511002751012″ ) veya 444 4 999 Aygaz Çağrı Merkezi aranarak şifre Paro özellikli karta tanımlanır.

Paro özellikli kartı olmayan tüketiciler, Paro üyesi istasyonlardan kart temin edebilirler.

Tanımlama sonrasında karta ilk 50 TL’lik otogaz alımında 7.5 TL, ikinci 50 TL alımında 7.5 TL indirim olarak kullanılabilecek toplam 15 TL değerinde puan yüklenecektir. Ayrıca kart ile toplam 700 TL’ye kadar her otogaz alımında %5 Paropuan kazanılacaktır.

Paro üyesi olmayan bayilerimizde ise şifre ve cep telefonu numarası istasyon görevlisine iletilmelidir. Görevlinin sistemden şifreyi kontrol etmesi sonrasında ilk 7.5 TL değerinde Otogaz ilk ve tek 50 TL üzeri Otogaz alımında anında kullanılabilir. Şifrenin kullanılması sonrasında 50 TL üzeri alımda kullanılabilir 7.5 TL değerinde ikinci şifre sms olarak iletilecektir.

Şifrelerin ve kazanılan puanların son kullanma tarihi 30 Eylül 2016’dır”

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    tanıtım yazısında “kampanya çok karışık ve anlamsız olmuş” yazıyor , farkında mısınız?

  2. Nesrin Özkaya dedi ki:

    Evet editör arkadaş doğru bir tespit yapmış. Ben de bu tür kampanyalardan hoşlanmıyorum. Zaten bahsedilen koltuk temizliği 99 TL’ye yapılıyor. Gaz almanıza gerek yok, firmaya gidin size verilecek fiyat bu.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.