Aygaz otogaz ücretsiz gaz ayarı ve 10 TL indirim kampanyası

  • 09 Nisan 2014
Aygaz otogaz ücretsiz gaz ayarı ve 10 TL indirim kampanyası

Aygaz Otogaz lpg’li araç sahiplerine özel kampanyasında 31 Mayıs tarihine kadar, Aygaz Dönüşümcü Kulübü’ne üye olan servislere gaz bakımı için gelen tüketiciler, ücretsiz gaz ayarının yanında ilk 50 TL’lik otogaz alımlarında 10 TL anında indirim, sonrasındaki 1.000 TL’ye kadar olan otogaz alımları boyunca ise yüzde 5 paropuan kazandırıyor.

Kampanya kapsamında Aygaz Dönüşümcü Kulübü’ne üye olan servislere gaz bakımı için gelecek olan tüketiciler, hem ücretsiz gaz ayarı fırsatından yararlanacak, hem de ilk 50 TL’lik otogaz alımlarında 10 TL anında indirim, sonrasındaki 1.000 TL’ye kadar olan otogaz alımları boyunca da yüzde 5 paropuan olmak üzere toplamda 60 TL’ye varan otogaz hediyesi kazanacaklardır.

Ücretsiz gaz ayarından yararlandıktan sonra kulüp üyesi dönüşüm atölyesinden şifreli bakım kartlarını alan tüketiciler, otogaz istasyonlarda bulunan kiosk ekranlarında, aldıkları şifreyle parolu kart ve cep telefonu numaralarını girerek kampanyaya kayıt olacaklardır. Bu işlemle 10 TL değerinde paropuanı kartlarına yükleyen tüketiciler, o an gerçekleştirecekleri 50 TL veya üzeri otogaz alımında hak kazandıkları indirimi kullanabilecekler. Tüketiciler, sonraki 1.000 TL’lik alımlarına yönelik %5 Paropuan faydasını da kartlarına yüklemiş olacaklardır.

Kiosk bulunmayan istasyonlarda ise kampanya istasyon görevlilerinin yapacakları girişle ya da 444 4 999 Aygaz Hizmet Hattı aracılığıyla gerçekleştirebilecektir. Ücretsiz gaz ayarı hizmeti alabileceğiniz üye servislerini Aygaz Otogaz Facebook sayfasında kampanyaya özel olarak tasarlanan Depometre adlı uygulama ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ