Aytemiz Petrol axess kampanyası 15 Haziran – 31 Temmuz 2016

 • 16 Haziran 2016
Aytemiz Petrol axess kampanyası 15 Haziran – 31 Temmuz 2016

Axess kredi kartı sahipleri üye Aytemiz petrol akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde yapacakları 75 TL ve üzeri 4. alışverişte 20 TL değerinde chip para kazanacak. Kazanılan puan yine Aytemiz istasyonlarında geçerli olacaktır. Kampanya katılımı için “AYTEMIZ” yazarak 4566’ya mesaj gönderilmelidir.

Kazanılacak chip-paralar 10 Ağustos 2016’ya kadar kampanyaya katılan tüm Axess üyesi AYTEMİZ istasyonlarında yapılacak bir sonraki akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir.

Kampanya Ayrıntıları

 • 15 Haziran – 31 Temmuz 2016 tarihleri arasında kampanyaya katılan Axess üye işyeri Aytemiz istasyonlarında, Akbank POS cihazlarından farklı günlerde ve tek seferde yapılacak olan 75 TL ve üzeri 4. akaryakıt veya otogaz alşıverişlerinizea, yine kampanyaya dahil Axess üyeişyeri AYTEMİZ istasyonlarından akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecek toplam 20 TL chip-para hediye edilecektir.
 • Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce Akbank sisteminde kayıtlı olan cep telefon numarasından bir kez “AYTEMIZ “ yazıp 4566’ya SMS ile gönderilmesi gerekmektedir.
  Aynı gün içerisinde yapılan 75 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir.
 • Kampanya kapsamında işlemlerin Axess üye işyeri AYTEMİZ istasyonlarındaki Akbank POS terminali üzerinden yapılması gerekmektedir.
 • Kampanyadan Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Neo, Neo Business, Kobi Axess ve Free sahipleri faydalanabilir.
 • Kart sahipleri, asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalar ile kampanyadan en fazla bir kez faydalanabilir.
  Bir müşterinin kazanabileceği toplam chip-para tutarı 20 TL ile sınırlıdır.
 • Mevcut chip-paraların kullanımları kampanya kapsamında değildir. İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir.
 • Kazanılan chip-para’lar anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 10 Ağustos 2016 tarihine kadar kampanyaya katılan tüm Axess üyesi AYTEMİZ istasyonlarında yapılacak bir sonraki akaryakıt veya otogaz alımlarında kullanılabilecektir.
 • Kullanılmayan chip-para’lar 11 Ağustos 2016 tarihinde silinecektir.
 • Katılım için gönderilen SMS’ler; tüm operatörler tarafından KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilir.SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Yasal Mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, bireysel kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi dokuz ayı geçemez. Kuyumla ilgili harcamalarda bu süre dört ay, beyaz eşya ve mobilya ile eğitim ve öğrenim ücretine ilişkin harcamalarda ise bu süre on iki ay olarak uygulanır. Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyonla ilgili harcamalarda ve yemek, gıda, akaryakıt ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş ve Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Aytemiz AYT müşterileri kampanyadan yararlanamaz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ