Opet maximum kart kampanyası 4×75’e 25 TL hediye

 • 02 Ağustos 2014
Opet maximum kart kampanyası 4×75’e 25 TL hediye

Opet akaryakıt istasyonlarında maximum kredi kartı sahiplerine özel kampanyada tek seferde ve farklı günlerde 4 adet 75 TL alışveriş yaparak 25 TL değerinde maxi puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız puanları tüm üye işyerlerinde kullanabilirsiniz. Kampanya kapsamında 15 Eylül’e kadar puan kazanabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanyadan kazanılan ilave MaxiPuanların son kullanım tarihi 7 Ekim 2014’tür.Kampanya 1 Ağustos-15 Eylül 2014 tarihleri arasında kampanyaya dahil Maximum anlaşmalı Opet/Sunpet istasyonlarında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında farklı günlerde ve tek seferde 75 TL ve üzeri 4 peşin akaryakıt veya otogaz alışverişi yapılması gerekmekte olup, işlemler mutlaka Maximum özellikli POS cihazlarından geçirilmelidir.
 • Aynı gün yapılan alışverişlerden sadece bir tanesi kampanyaya dahildir.
 • Kampanyadan kazanılan ilave MaxiPuanlar kampanya bitiminden itibaren 7 iş günü içerisinde kampanya kapsamında son kullanılan kredi kartına yüklenecektir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan ilave MaxiPuanlar sadece Maximum anlaşmalı kampanyaya dahil Opet/Sunpet istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz harcamalarında kullanılabilecektir.
 • Bir müşteri kampanyadan bir defa yararlanabilecek ve en fazla 25 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
 • Kampanya sürecinde kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin OPET yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/ yapılacak kartın son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından İş Bankası Maximum kartlar için 4402’ye, Ziraat Bankası Maximum kartlar için 4747’ye SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Vadematik, Şirket Kredi Kartı, Maximum Aidatsız kart, İşte Üniversiteli Aidatsız kart ve MaxiPuan kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Bankamatik Kart ile yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir ve Bankamatik Kartlar için SMS kaydı gerekmemektedir.
 • Kampanya kaydı için atılan SMS’ler operatörlerin kendi tarifesi üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
 • Kampanyadan MaxiPuan kazanabilmek için tüm alışverişlerin Bankamatik kart ile ya da Kredi kartı ile yapılması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında Ziraat Bankası Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. derya dedi ki:

  merhaba, 4-5-6-7 Ağustos 2014 tarihlerinde 75Tl’lik akaryakıt alışverişi yaptım ancak 25TL puan yüklenmemiştir bu konuda nereden bilgi alabilirim

 2. admin dedi ki:

  Derya hanım yapılan harcamalar öncesi katılım sms’i gönderdiğinizden ve miş bankası posundan alışveriş yaptığınızdan eminseniz bankanız müşteri hizmetlerini arayın ve alışverişleriniz incelensin.

 3. İsim dedi ki:

  Detaylari iyi incelemelisiniz!Kampanya bitiminden sonra 7 is gunu icinde yuklenecek ve 7 Ekim e kadar opet uzerinden alacaginiz yakit uzerinden dusurerek kullanabileceksiniz…

 4. Anonim dedi ki:

  arkadaşlar bende 4 kere opetten 75 tl yakıt aldım mesajıda doğru gönderdim ama puan halen yüklenmedi müşteri hizmetlerine ulaşmak imkansız zaten.

 5. Anonim dedi ki:

  15-22 eylül arası yüklenecek

 6. Anonim dedi ki:

  İBRAHİM
  işlemleri tam olarak yapmama rağmen kartıma puan yüklemesi yapılmamış ziraat bankası müşteri hizmetlerini 5 defa aradım her seferinde 20 dakika müzik dinletip banka reklamı yaptılar müşteri temsilcisiyle görüşemedim.

BİR YORUM YAZ