Opet world kampanyası ile 50 TL ücretsiz akaryakıt kampanyası

 • 28 Kasım 2011
Opet world kampanyası ile 50 TL ücretsiz akaryakıt kampanyası

World kredi kartı sahipleri Opet istasyonlarında kazanmaya devam ediyor.Şimdi tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri 4 akaryakıt alışverişinize 50 TL`lik ücretsiz akaryakıt sizleri bekliyor kaçırmayın !

Kampanya Detayları:

 • Kampanyaya katılan World üyesi OPET ve SUNPET akaryakıt istasyonlarından 28 Kasım – 31 Aralık 2011 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet tek seferde 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi yapan müşteriler, 1 – 10 Ocak 2012 tarihleri arasında bir daha World üyesi OPET istasyonlarından minimum 50 TL akaryakıt alımı yaptığında 50 TL indirim kazanacaktır.
 • Kampanyaya katılmak için kart sahibi, İNDİRİM yazıp bir boşluk bırakarak kart numarasının son 6 rakamını SMS ile 3160`a göndermelidir.
 • Vakıfbank World Card sahipleri ise 6635`e SMS Göndereceklerdir.
 • Aynı gün içerisinde yapılacak işlemlerden yalnızca biri kampanyaya dahil olacaktır.
 • Her müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilir ve en fazla 50 TL indirim kazanabilir.
 • Kampanyaya Worldpuan ve Business Club üyesi Worldcard`lar ile yapılan alışverişler dahil değildir. Alışverişin iadesi durumunda kampanya imkanları geçersiz olacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. ömer arıkan erdoğan dedi ki:

  belirtilen tarihler arasında dört kez 100 tl ‘lik akaryakıt alımı yaptım. Bugün 59 tl’lik alım yaptım ama 50 tl’lik indirim hakkında bi bilgi alamadım ve sanırım kampanyadan yararlanamadım. kampanyadan yararlanıp yararlanamadığımı nasıl öğrenebilirim. bu konuda petrol istasyonu çalışanının da bi bilgisi olmadığı için size sorma gereği duydum. cevabınızı bekliyorum. iyi günler…

 2. Turgut AYDIN dedi ki:

  belirtilen tarihler arasında beş kez 100 tl ‘lik akaryakıt alımı yaptım. 07/01/2012 günü 50 tl’lik alım yaptım ama 50 tl’lik indirim hakkında bi bilgi alamadım ve sanırım kampanyadan yararlanamadım. kampanyadan yararlanıp yararlanamadığımı nasıl öğrenebilirim. bu konuda petrol istasyonu çalışanının da bi bilgisi olmadığı için size sorma gereği duydum. cevabınızı bekliyorum. iyi günler…

 3. ramazan yılmaz dedi ki:

  Kampanyadaki tüm şartları yerine getirmeme rağmen 5 ocak perşembe günü 50 tl opetten yakıt aldım ama extremde indirim olmamıştır tüm yetkililere soruyorum nedenini ?.

BİR YORUM YAZ