Opet world kart oto lastik kampanyası 250₺ hediye Ekim 2023

  • 12 Ekim 2023
Opet world kart oto lastik kampanyası 250₺ hediye Ekim 2023

Opet world kredi kartına özel oto lastik kampanyası kapsamında 4500₺ ve üzeri ödemelerde 250₺ opet puan kazanacaksınız. Kampanyaya world mobil uygulamasından 1-31 Ekim 2023 tarihleri arasında katılabilirsiniz. Kazanacağınız Opet Puanları yalnızca anlaşmalı OPET istasyonlarından yapacağınız akaryakıt ve otogaz alımlarında kullanabilirsiniz.

Kampanyaya sadece World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir.
Kampanya kapsamında kazanılan Opet Puan’lar 2 Kasım 2023 tarihinde Opet Worldcard’lara yüklenecek olup, 3 Kasım 2023 tarihinde kullanıma açılacaktır. Opet Puan’ların son kullanma tarihi 4 Aralık 2023’tür. Kullanılmayan Opet Puan’lar 5 Aralık 2023 tarihinde geri alınacaktır.
Kampanya dahilinde puan kazanılabilmesi için World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılması gerekmektedir.
Aylık harcama tutarları müşteri bazında değerlendirilecek olup ve harcamalara ilişkin puan kazanımları yine müşteri bazında hesaplanacaktır.
Harcamalarınız bir takvim ayı üzerinden hesaplanacaktır.
Aynı gün aynı üye işyerinden yapılan işlemlerin yalnızca biri kampanyaya dahil edilecektir.
Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
Farklı bir Yapı Kredi kredi kartınızı Opet Worldcard’a çevirmeniz durumunda; eski kartınızdaki Worldpuan’lar Opet Worldcard’ınıza aktarılacaktır. Yeni Opet Worldcard’ınıza aktarılan Worldpuan’lar tüm World Üye İşyerlerinde geçerli olmaya devam edecektir. Opet istasyonlarından gerçekleştirdiğiniz akaryakıt ve otogaz harcamalarınız aylık olarak hesaplanırken, yalnızca Opet Worldcard’ınız ile gerçekleştirmiş olduğunuz harcamalar dikkate alınacaktır. Eski Yapı Kredi kredi kartınızla Opet istasyonlarından gerçekleştirmiş olduğunuz akaryakıt ve otogaz harcamalarınız aylık hesaplamada dikkate alınmayacaktır.
Yapı Kredi ve Opet yukarıda belirtilen uygulamayı ve puan kazanımlarını durdurma, değiştirme ve sona erdirme hakkını saklı tutar.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x