Kampanya ve İndirim Haberleri

Boynerde 40 TL petrol ofisi yakıt hediye kampanyası 27 Kasım – 4 Aralık 2018

  • 28 Kasım 2018
Boynerde 40 TL petrol ofisi yakıt hediye kampanyası 27 Kasım – 4 Aralık 2018

Boyner ve Ykm mağazalarından yapacağınız 400 TL ve üzeri alışverişlerinizde 40 TL değerinde Petrol ofisi akaryakıt puanı kazanacaksınız. Kampanya 27 Kasım – 4 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya kapsamında, 27 Kasım – 4 Aralık 2018 tarihleri arasında Boyner / Boyner Sports / YKM / YKM Sports mağazalarından, Boyner Anahtar/YKM Kart’la tek seferde yapılacak, 400 TL ve üzeri Sonbahar/Kış sezonu alışverişi karşılığında, Positive Card altyapısı ile uyumlu, anlaşmalıPetrol Ofisi istasyonlarında geçerli 40 TL (4.000 positive puan) değerinde akaryakıt/otogaz hediyesi kazanılır.
Kozmetik ve aksesuar kategorisi alışverişlerinde, Gift Card alımında/kullanımında ve toplu alımlarda yakıt hediyesi kazanılamaz. Boyner/YKM Outlet mağazaları kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya katılım için Boyner/YKM mağazalarında kasa çek çıktısı üzerinde paylaşılan kişiye özel şifrenin, 5 Aralık 2018 saat 24:00’a kadar,
www.petrolofisikazandiriyor.com adresinde ilgili alana, Ad,Soyad, GSM No ve Plaka No’su ile birlikte girilmesi gerekmektedir.
Şifre doğrulaması sonrası müşterinin Positive Card’ına, kazanılan akaryakıt/otogaz hediyesi tutarında TL (positive puan) yükleme yapılır. Müşterinin fiziki Positive Card’ı olmaması halinde, kazanılan akaryakıt/otogaz hediyesi tutarında TL yükleme GSM No’su üzerine yapılır ve sanal kart şifresi müşterinin GSM No’suna sms olarak gönderilir. Fiziki kartı olmayanlar Positive Card üyeleri, istasyon marketlerinde yer alan POS cihazları üzerinden, GSM No ve kendilerine iletilen sanal kart şifresi ile akaryakıt/otogaz hediyelerini kullanabilirler.
Kazanılan akaryakıt/otogaz hediyelerinin son kullanım tarihi 7 Aralık 2018’dir. Hediye yakıt kartı madeni yağ ve market alımlarında geçerli değildir. Petrol Ofisi hediye yakıt* (akaryakıt/otogaz) kartları sadece Positive Card altyapısı ile uyumlu, anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından yapılacak yakıt*(akaryakıt/otogaz) alımlarında geçerli olacaktır ve nakde çevrilemez. Kampanya kapsamında Positive Card başvuru formu genel şartları geçerlidir.
Positive Card’ınızı aktif hale getirip şifre alabilmek için AKTIF yazıp, bir boşluk bıraktıktan sonra Positive Card üzerinde yer alan 16 haneli kart numarasını, AD ve SOYADINIZI aralarında boşluk bırakarak 7627’ye kısa mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir. ÖRNEK AKTİFLEŞTİRME MESAJI: AKTIF 7000190070001900 MEHMET YILMAZ. Kampanyadan bir kişi bir kez faydalanabilir. Kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez. Yakıt hediyesi karşılığı para iadesi yapılamaz.
Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı Petrol Ofisi A.Ş ve Boyner Büyük Mağazacılık’a aittir. Yakıt hediyesinin Boyner veya YKM Mağazaları’nda kazanılması ve kampanyaya katılan Petrol Ofisi istasyonlarındaki kullanımı ile ilgili ayrıntılara Boyner veya YKM Mağazaları’ndan ve www.petrolofisi.com.tr’den erişebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ