Dominos pizzada Petrol ofisinden 10 TL akaryakıt hediye

  • 20 Mart 2018
Dominos pizzada Petrol ofisinden 10 TL akaryakıt hediye

Dominos pizza Petrol ofisi akaryakıt kampanyası kapsamında Coca-Cola içeren siparişlerinizin miktarı 100 TL’yi bulduğunda 10 TL Petrol ofisi akaryakıt hediye fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya 19 Haziran 2018 tarihine kadar devam edecektir.

Kampanya Ayrıntıları
Müşteriler, Dominos mobil internet sitesi (www.mobil.dominos.com.tr), Dominos internet sitesi (www.dominos.com.tr) ve mobil uygulamalar (IOS ve Android) üzerinden, 1 veya daha fazla sipariş sonucu toplam sipariş tutarı 100 TL’ye ulaştığında, Petrol Ofisi akaryakıt istasyonlarında kullanılmak üzere 10 TL’lik akaryakıt kazanmaya hak kazanırlar.
100 TL’lik alışveriş tutarına aynı gün veya farklı günlerde verilen tek ya da birden fazla sipariş ile ulaşılabilir. Ancak müşterilerin vereceği her bir sipariş minimum 30 TL olmalıdır ve her bir sipariş en az 1 TL’lik Coca-Cola içeceklerinden birini (Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Coca-Cola Light, Sprite, Fanta) içermelidir.
Toplam harcama tutarı 100 TL’ye ulaşan müşteri 1 adet kupon kazanır.
Her müşteri 1 günde yalnızca 1 adet kupon kazanabilir.
Birkaç sipariş söz konusu olduğunda en son verilen sipariş ile veya sadece tek bir sipariş ile toplam harcama tutarı 100 TL’yi geçer ise, 100 TL üzerinde kalan bakiye sıfırlanır. 100 TL tutarına ulaşılan siparişten kalan bakiye tutar bir sonraki siparişe eklenerek kullanılamaz.
Kampanya süresi içerisinde müşteri birden fazla kupon kazanma hakkına sahiptir. Ancak 1 gün içinde yalnızca 1 kupon kazanılabilir.
Müşteriye, 100 TL’yi tamamladığı siparişi müteakip 48 saat içinde, Dominos tarafından Petrol Ofisi’nden kazandığı 10 TL’lik akaryakıta ilişkin bir SMS gönderilir. Söz konusu SMS içerisinde müşterinin kampanya kapsam ve koşulları çerçevesinde kazandığı 10 TL’lik akaryakıtı doldurabilmesi için gerekli bir kod yer alır. SMS gönderimi hafta içi çalışma saatlerinde (09:00 – 18:00) gerçekleştirilir. Gönderilecek SMS numarası müşterinin Dominos siparişini verirken kullandığı GSM numarasıdır.
Gönderilen kodun, SMS ile iletildiği GSM numarası sahibi tarafından kullanılması zorunlu değildir. Müşteri kendisine iletilen kodu kendi takdirine bağlı olarak başka kişilerle paylaşabilir. Ancak her bir kod sadece 1 kez kullanılabilir.
Müşteri, kampanya kodunun kendisine iletilmesini müteakip, kampanya (http://www.petrolofisindekazaniyorum.com/Dominos) web sitesini ziyaret ederek “Ad, Soyad, Araç Plakası, Telefon Numarası ve Kod” bilgilerini site ara yüzündeki ilgili bölüme girerek kayıt yaptırır. Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra Petrol Ofisi 10 TL’lik akaryakıt hediyesini müşteri kartına yükler. Bu doğrultuda, indirim söz konusu kayıt işlemi sonrasında cep telefonu veya positive card ile tüm Petrol Ofisi akaryakıt istasyonlarında kullanılabilir.
Kampanya 19 Mart 2018 ile 15 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler dışında müşterilere herhangi bir kod gönderimi söz konusu olmayacaktır. Kodların gönderiminden itibaren 1 ay içinde www.petrolofisindekazaniyorum.com/Dominos websitesinden kayıt olunması gerekmektedir, aksi takdirde kodlar geçerliliğini yitirecektir. 19 Mart 2018 tarihinden önce verilen siparişler kampanyaya ilişkin tutarların hesaplanmasında dikkate alınmayacaktır.
Kazanılan kupon değiştirilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
Dominos Pizza olarak yeni kampanyamız “Petrol Ofisi İstasyonlarında Akaryakıt Kazandıran Kampanya” ile müşterilerimizin Dominos Pizza siparişleriyle aşağıdaki kural ve koşullar kapsamında Petrol Ofisi istasyonlarından akaryakıt kazanması amaçlanmıştır. Dominos’un hediye/indirim kural ve koşullarını değiştirme hakkı saklıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.