Petrol ofisi maximum kart öde geç kampanyası %3 indirim

  • 08 Ağustos 2017
Petrol ofisi maximum kart öde geç kampanyası %3 indirim

Maximum kredi kartı sahipleri Petrol ofisi akaryakıt istasyonlarından öde geç sistemi ile yapacakları harcamalarda anında %3 indirimden yararlanacak. Kampanya 14 Kasım 2017 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
1. Kampanyadan yararlanılabilmesi için harcamaların Maximum Mobil Öde-Geç ile yapılması gerekmektedir, uygulama üzerinden yapılmayan Öde-Geç harcamaları kampanyaya dahil edilemeyecektir.
2. Maximum Mobil Öde-Geç yalnızca benzin ve dizel yakıt alımlarında kullanılabilmektedir.
3. %3 indirim, benzin veya dizel yakıt birim fiyatı üstünden hesaplanarak uygulanacaktır. Mobil Öde-Geç işlemi başladıktan sonra akaryakıt litre satış fiyatı üzerinden %3 düşülerek satış yeni litre fiyatı üzerinden yapılacaktır.
4. Kampanya kart bazında değil, müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri, kampanya süresince yaptığı her Maximum Mobil Öde-Geç işleminde yakıt birim fiyatı üzerinden hesaplanacak %3 indirimden faydalanabilecektir.
5. Vadematik Kart ve Şirket Kredi Kartı ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
6. Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
7. Üye işyerlerinde kampanya ile ilgili yapılacak hatalı bildirim ve işlemlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Nuri Ateş dedi ki:

    Kampanya katıldım Ankara pozantı arasında3istasyondan faydalanamadim 1istasyon benzin yok dedi diğer2si axses uyesi degiliz dediler anlamadım.

  2. Nuri Ateş dedi ki:

    Ankara pozantı arasında 3 akaryakıt istasyonuna uğradım1i benzin yok dedi diğer 2si axses üyesi değiliz dediler sonunda kampanyadan faydalanmadan yakıt aldım 3cu istasyondan.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.