Petrol Ofisi money club karta özel 30 TL hediye yakıt kampanyası

 • 29 Ağustos 2016
Petrol Ofisi money club karta özel 30 TL hediye yakıt kampanyası

Money Club kartınızla Petrol ofisi istasyonlarından yapacağınız toplamda 200 TL ve üzeri alışverişlerde bir sonraki alışverişlerinizde kullanılmak üzere 30 TL değerinde yakıt hediye edilecektir. Money club kartınızı 30 Kasım 2016 tarihine kadar aktifleştirerek 2016 yıl sonuna kadar toplam 200 TL alışveriş yaparak 30 TL değerinde 3000 positive puan kazanabilirsiniz.

petrol-ofisi-money

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 14 YORUM
 1. Mert Nezin dedi ki:

  Kampanya çok iyi ama eski money kart sahipleri yararlanamıyor sanırım, neyse eşimin adına kart alırız. Haber için teşekkürler ilgiyle takip ediyoruz sitenizi.

 2. Anonim dedi ki:

  Kampanyadan mevcut aktif kartlar faydalanabiliyor mu? Yoksa yeni kartlar için mi?

 3. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Yeni başvuru yapılmış kartlar için geçerlidir.

 4. serhan ayton dedi ki:

  petrol ofisi ve migros müşteri hizmetleri bu kampanyadan habersiz. sistemimizde böyle bir kampanya bulunmuyor dediler ve birbirlerine pas ettiler. kampanya hakkında kafamda oluşan sorulara cevap alamadım.

 5. serhan ayton dedi ki:

  bu kampanya var mı?
  nasıl katılacağız?????
  yoksa başlamadan mı ilan edildi?

 6. Anonim dedi ki:

  Böyle bir kampanya var mı? Katılım nasıl olacak ? Petrol Ofisi ve Migrosun haberi yok

 7. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Arkadaşlar kampanya bazı migroslarda geçerlidir. Görseldeki broşürün dağıtıldığı migroslardan alınacak money club kart ile hediye yakıt kazanılmaktadır.

 8. serhan ayton dedi ki:

  hangi migroslar bunlar, nereden öğreneceğiz, kim bilgi verecek, üstelik her iki firmanın müşteri hizmetleri daha kampanyadan habersizken.

 9. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Arkadaşlar müşteri hizmetleri dediğiniz elindeki bilgileri okumaktan aciz insanlar. Kampanya başladı ve katılım sağlanıyor. Kartınızı aktive etmek için mesajınızın başına “AKTIF” yazın, bir boşluk bıraktıktan sonra Positive Card üzerinde yer alan 16 haneli kart numarasını yazın, bir boşluk bırakarak ADINIZI ve yine bir boşluk bırakarak SOYADINIZI yazıp 7627’ye kısa mesaj gönderin

  Aktif ettikten sonra Telefona şifre geldi o şifreyle positivecard.com.tr ye girip üyelik bilgilerinizi tamamlayın.

 10. Anonim dedi ki:

  dediğiniz gibi kimsenin haberi yok, bu kampanyadan yararlanmak için positive money clup kartı migrosdan mı alınacak. petrol ofisinden alınan kart geçerli değilmi

 11. salih ipek dedi ki:

  bu kampanyaya katılan hiç kimse varmı

 12. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Arkadaşlar kampanya migroslarda bulunan money club kart başvurularında geçerli olmaktadır.

 13. UĞUR ABUT dedi ki:

  Bilindiği üzere petrolofisi istasyonlarında POSITIVE & MONEY CLUB CARD birleşik olarak dağıtılmaktadır. Kampanyaya bu kartlar dahil değil mi peki ?
  Kartı yeni aldım; mesaj yoluyla kayıt yaptırdım ve telefonuma şifre mesajı geldi. Ayrıca; ayrı ayrı Petrolofisi ve money club müşteri hizmetlerini aradım ve kart numarasını kayıt yaptırdım.

 14. UĞUR ABUT dedi ki:

  Merhabalar. Ben eski petrolofisi müşterisiyim.
  Bilindiği üzere petrolofisi istasyonlarında POSITIVE & MONEY CLUB CARD birleşik olarak dağıtılmaktadır. Kampanyaya bu kartlar dahil değilmi peki ?
  Positeve kartım vardı iptal ettirdim ve yeni kart aldım; mesaj yoluyla kayıt yaptırdım ve şifremesajı aldım. Ayrıca; ayrı ayrı Petrolofisi ve money club müşteri hizmetlerini aradım ve kart numarasını kayıt yaptırdım.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.