Petrol ofisi öde geç kampanyası %3 indirimli akaryakıt fırsatı

 • 22 Ekim 2016
Petrol ofisi öde geç kampanyası %3 indirimli akaryakıt fırsatı

Petrol Ofisi yeni uygulamasında öde geç sistemi ile araçtan inmeden akaryakıt ödemelerinizi yapmanızı sağlıyor. Üstelik %3 indirim ile yakıtınızı alabilirsiniz.

odegec-sistemi

 

ÖDEGEÇ’teki yenilikler Neler?

 • Yeni ÖDEGEÇ’te işlem öncesi müşterilerimizin kartlarından 200 TL’lik ön provizyon alıyoruz. Böylece artık tahsilat sorunu yaşamayacaksınız.
 • Eski uygulamamızda, farklı kredi kartlarının poslarını kullanmak sorun yaratıyordu. Yeni ÖDEGEÇ’te İşbankası ile anlaşarak tüm işlemlerin tek bir sanal pos üzerinden yapılabilmesini sağladık. Ayrıca anlaşmamız kapsamında 2016 yılı için sizlerden herhangi bir pos bedeli talep edilmeyecek.
 • Yeni ÖDEGEÇ’te artık tüm bankaların Visa ve Master Card’ları geçerli olacak.
 • ÖDEGEÇ yazılımlarında güncellemeler yaptık. Böylece istasyonlar online olduğu sürece ÖDEGEÇ’te yaşanan tahsilat problemini ortadan kaldırdık.
 • Yazılım ve pos güncellemeleriyle, MSG’ler Positive Card ile kredi kartı eşleştirmesini marketteki İş Bankası posundaki “Positive Card” menüsünden sorunsuz olarak gerçekleştirebiliyorlar.
 • Petrol Ofisi Eğitim Takımı ve Satış ekiplerimiz, istasyonlarımızı tek tek ziyaret ederek, yeni ÖDEGEÇ’in müşterilerimize nasıl anlatılacağı, yeni versiyonun özellikleri ve nasıl uygulanması gerektiği konusunda eğitimler veriyor.ÖDEGEÇ’in Avantajları Neler?
 • ÖDEGEÇ kullanımı ile ön saha daha hızlı boşalacağından, yoğun saatlerde müşteri kaçırmamak, müşterilere daha hızlı satış yaparak memnuniyetlerini artırmak,
 • Bir seferde daha fazla yakıt alımı yapan, yüksek ekonomik gelirde bir kitleye erişim,
 • Aileler ve özellikle konfor, güvenlik ve hızla marka bağlılığı artan kitleye erişim.

ÖDEGEÇ Nasıl Çalışıyor?

Petrol Ofisi ÖDEGEÇ kullanıcıları, Positive Card’larını istedikleri bankanın Visa, Master Card ya da sanal kartlarıyla bir kere eşleştirerek, araçtan inmeden akaryakıt ödemelerini yapabiliyorlar. Bunun için de Petrol Ofisi istasyonlardan ücretsiz olarak Positive Card’larını temin edip, bir SMS ile anında aktive edebiliyorlar. Ardından yine Petrol Ofisi istasyonlarında kasalarda POS cihazı üzerinden ya da istedikleri yerden odegec.com.tr üzerinden 3D güvenlikli olarak Positive Card’larını internet alışverişlerine açık bir kredi kartları ile eşleştirerek 1 dakika içinde ÖDEGEÇ özellikli hale getirebiliyorlar. Bir sonraki yakıt alımlarında da hem araçtan inmek zorunda kalmıyor hem de %3 indirimden faydalanabiliyorlar.

ÖDEGEÇ ile ödeme yapmak isteyen Petrol Ofisi müşterileri, yakıt alımından önce Positive Card’larını akaryakıt satış görevlisine veriyor. Kart pompaya okutulduğunda kredi kartlarından 200 TL’lik bir ön provizyon alınıyor ve akaryakıt alımına başlanıyor. Yakıt  alımı tamamlandıktan sonra kartlarındaki ön provizyon bankaları tarafından otomatik olarak iptal ediliyor ve gerçek yakıt tutarı kartlarından tahsil ediliyor.

 

ÖDEGEÇ kullanıcılarının yakıt alımları tamamlandığında, cep telefonlarına ücretsiz bir SMS  gönderiliyor ve yakıt alım bilgileri kendileri ile anında paylaşılıyor. ÖDEGEÇ kullanıcıları ayrıca odegec.com.tr web sitesi ve “PO Nerede” aplikasyonu üzerinden, “Online İşlemler” menüsü aracılığıyla geçmiş dönem işlemleri da dahil olmak üzere tüm ÖDEGEÇ işlemlerini kolayca takip edebiliyorlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Mehmet Aksoy dedi ki:

  Eskiden de öyle bir uygulama vardı, sonra bayiler nedense bir bir bu uygulamadan çıktı. Çeşitli bahanelerle öde geç kullanmayı durdurdular, sonra da uygulama tamamen kalktı. Bu seferki inşallah kalıcı olur.

BİR YORUM YAZ