Shell yakıt tasarruf oyun yarışması ile 200 TL yakıt kazanın

  • 20 Ağustos 2013
Shell yakıt tasarruf oyun yarışması ile 200 TL yakıt kazanın

Shell yeni geliştirdiği ekonomik sürüş oyunu ile 200 TL yakıt hediye ediyor. Her ay oyunda en yüksek puan alan 1 kişiye hediye edilen yakıt fırsatını kaçırmayın!

Hedef Bir Milyon, dünya çapında bir milyon sürücüye daha verimli ve yakıt tasarruflu sürüş yapmaları için yardımcı olacak bir Shell FuelSave kampanyasıdır. Milyonda bir olun ve Shell FuelSave Yarışmasıyla yakıt tasarrufu yapmak isteyen dünya çapındaki sürücülere katılın. Shell FuelSave Yarışmasına katılın ve ne kadar yakıt tasarrufu yapabileceğinizi kendiniz görün!

Yakıt tasarrufu bilincini artırmak için 28 ülkenin katılımı ile düzenlenen Hedef Bir Milyon kampanyası dahilinde Shell FuelSave oyununu oynayan Balıkesir’den Hasan Köse; 122.563 puan alarak Mayıs ayında, Kocaeli’den Hakan Sarıer; 128.016 puan alarak Haziran ayında, Ankara’dan İsmail Yanılmaz; 136.319 puan alarak  Temmuz ayındaTürkiye sıralamasında birinci olmuş ve Shell’den 200 TL değerinde hediye yakıt kazanmışlardır. Kendilerini tebrik ediyoruz.

Yarışmamız devam ediyor! Siz de oyunları oynayın; hem Türkiye’yi küresel tasarruf liginde üst sıralara çıkarın hem de 200 TL değerinde yakıt kazanma şansını yakalayın!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.