Koolay.com Totalden 55 TL hediye yakıt kampanyası

  • 02 Nisan 2015
Koolay.com Totalden 55 TL hediye yakıt kampanyası

Koolay.com üzerinden sigorta ve kasko poliçelerini yaptıranlara Totalden 55 TL değerinde yakıt hediye ediliyor. Kampanya kapsamında 30 Haziran 2015 tarihine kadar alınacak sigorta poliçesi fiyat teklifi karşılığında  5 TL,  satın alınacak “Kasko ve Zorunlu Trafik Sigorta poliçeleri” karşılığında ise 25’er TL’lik bedava yakıt için kampanya şifresi kazanacaksınız.

Total ve Koalay işbirliği çerçevesinde, Club Total Card sahipleri, 30 Mart – 30 Haziran 2015 tarihleri arasında kampanyadan faydalanabiliyor. Kampanya kapsamında, koalay.com’dan alınan fiyat teklifi karşılığında 5 TL bedava yakıt, Zorunlu Trafik Sigortası veya KASKO satın alındığında 25 TL bedava yakıt ve ikinci bir poliçe satın alındığında 25 TL bedava yakıt olmak üzere, toplam 55 TL bedava yakıt hediyesi, 30 Eylül 2015 tarihine kadar Club TOTAL üyesi TOTAL istasyonlarında akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde kullanılabiliyor.

5 TL bedava yakıt müşterilerin Club TOTAL üyesi TOTAL istasyonlarından yaptıkları tek seferde 100 TL ve üzeri yakıt alışverişinden sonra, 25 TL bedava yakıt ise toplamda yapılacak 300 TL ve üzeri yakıt alışverişinden sonra Club TOTAL Card’a anında PuanTOTAL olarak yükleniyor.

Club Total Card sahiplerinin kampanyaya katılması için, öncelikle “KOALAY” yazıp bir boşluk bırakarak kampanya şifresini, Club TOTAL Card’a kayıtlı cep telefonundan 0532 750 04 96’ya SMS göndermeleri gerekiyor. Son SMS gönderim ve yakıt alım tarihi 15 Temmuz’dur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.