Kampanya ve İndirim Haberleri

Paraf kart total akaryakıt kampanyası 1 Nisan-15 Mayıs 2021

  • 01 Nisan 2021
Paraf kart total akaryakıt kampanyası 1 Nisan-15 Mayıs 2021

Paraf kredi kartı sahipleri total akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde yapacakları 125 TL ve üzeri 4 adet harcamada 50 TL paraf para kazanacak. Kampanyaya paraf mobilden 1 Nisan-15 Mayıs 2021 tarihleri arasında katılabilirsiniz. Kampanya paraf üyesi istasyonlarda geçerlidir. Yani ödemenizi paraf posundan yapmalısınız.

Ödemelerinizi TOTAL Mobil Ödeme ile yapılırsa ilave 10 TL, toplamda 60 TL ParafPara verilecektir.

Ödül kazanımına ilişkin bilgi slip üzerinde ve Paraf Mobil’de yer alacak, kazanım SMS’le bildirilecektir.
Kazanılan ParafPara’lar, kazanımın ertesi günü, kazanım sağlanan işlemin yapıldığı karta yüklenecek 25 Mayıs 2021’e kadar Paraf üyesi TOTAL istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde kullanılabilecektir.
Kampanya müşteri bazlı olup, bir müşteri kampanyaya bir kez katılabilir ve toplamda en fazla 60 TL ParafPara kazanabilir.
Kampanyaya katıldıktan sonra katılım kanalı değişikliği yapılamaz.
İşlemlerin mutlaka kayıt olduktan sonra ve Paraf POS’larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanya katılım talebinin banka sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınmaktadır.
Paraf üyesi TOTAL istasyonları, www.parafcard.com.tr veya Paraf Mobil’de Program Ortakları sayfasından firma adı alanına “TOTAL” yazılarak listelenebilmektedir.
Aynı gün içinde yapılan 125 TL ve üzeri alışverişlerin sadece ilki kampanyaya dahilindedir.
25 Mayıs 2021’e kadar kullanılmayan ParafPara’lar 26 Mayıs 2021 tarihinde geri alınacaktır.
Kampanyaya SMS ile katılmak için Turkcell, Vodafone ve TürkTelekom operatörlerine ait numaralar ile 3404’e, KKTCell ve KKTC Telsim operatörlerine ait numaralar ile 3444’e SMS gönderilmelidir. Bu operatörler dışında SMS ile katılım sağlanamamaktadır.
Katılım SMS’i, banka sisteminde kartın bağlı olduğu müşteri numarasına kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Bu SMS ücretsizdir.
Paraf, Parafly, Parafree, Paraf Business, Paraf Esnaf, Paraf KOBİ, Eczacı Paraf, Eczacı Paraf KOBİ kampanyaya dahil olup, HalkCard, ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ