Kampanya ve İndirim Haberleri

Paraf total akaryakıt kampanyası 16 Nisan-31 Mayıs 2019

  • 16 Nisan 2019
Paraf total akaryakıt kampanyası 16 Nisan-31 Mayıs 2019

Paraf kredi kartı sahipleri ÜYE Total akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde yapacakları 125 TL ve üzeri 4 adet harcamada 40 TL değerinde paraf para kazanacak. Kampanyaya 16 Nisan-31 Mayıs 2019 tarihleri arasında TOTAL yazıp 3404’e mesaj göndererek katılabilirsiniz.

Kazanılan ParafPara’lar, kazanımın ertesi günü, kazanım sağlanan işlemin yapıldığı karta yüklenecek, 10 Haziran 2019’a kadar Paraf üyesi TOTAL istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde kullanılabilecektir.
İşlemlerin mutlaka kayıt olduktan sonra ve Paraf POS’larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanya katılım SMS’inin banka sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınmaktadır.
Paraf üyesi TOTAL istasyonları, www.parafcard.com.tr > Program Ortakları sayfasından firma adı alanına TOTAL yazılarak listelenebilmektedir.
Total Mobil Ödeme ile yapılacak akaryakıt ve otogaz alışverişleri de kampanyaya dahildir. Total Mobil Ödeme ile ilgili bilgi ve Mobil Ödeme yapılabilecek istasyonlar için: http://demirorenpetrol.com.tr/mobil-odeme.html
Aynı gün içinde yapılan 125 TL ve üzeri alışverişlerin sadece ilki kampanyaya dahilindedir.
10 Haziran 2019’a kadar kullanılmayan ParafPara’lar 11 Haziran 2019 tarihinde geri alınacaktır.
Paraf, Parafly ve Parafree kampanyaya dahil olup, Paraf Business/Paraf Esnaf/Paraf Kobi (ticari kartlar), HalkCard, ek kartlar, sanal kartlar ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Aşkın dedi ki:

    Çok kaliteli banka ertesi gün puan yüklendi ve silinmedi devamını bekleriz

BİR YORUM YAZ