Paraf Total akaryakıt kampanyası 4×75’e 30 TL hediye 1 Temmuz-15 Ağustos 2016

  • 01 Temmuz 2016
Paraf Total akaryakıt kampanyası 4×75’e 30 TL hediye 1 Temmuz-15 Ağustos 2016

Paraf kredi kartı sahipleri ÜYE Total akaryakıt istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 75 TL ve üzeri dört adet alışverişte 30 TL değerinde paraf para kazanacak. Kampanya 15 Ağustos tarihine kadar sürecek ve kazanılan puanlar Total’de kullanılabilecek.

Kampanya katılımı için TOTAL yazıp boşluk bırakılarak kartın son 6 hanesinin SMS’le 3404’e gönderilmesi gerekmektedir.
Ödül kazanımına ilişkin bilgi slip üzerinde yer alacak ve kazanım SMS’le bildirilecektir.
Kazanılan ParafPara’lar, kazanımın ertesi günü ve kazanım sağlanan işlemin yapıldığı karta yüklenecek, 31 Ağustos 2016’ya kadar Paraf üyesi TOTAL istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alımlarında kullanılabilecektir.
Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyaya bir kez katılabilir ve en fazla 30TL ParafPara kazanabilir.
Harcamaların mutlaka kayıt olduktan sonra ve Paraf POS’larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanya katılım SMS’inin banka sistemine ulaşmasından sonraki harcamalar dikkate alınmaktadır. Kampanyadan geçmişe yönelik yararlandırma olmayacaktır.
Paraf üyesi TOTAL istasyonları http://www.parafly.com.tr/ProgramOrtaklari/Arama adresinden marka adı alanına TOTAL yazılarak listelenebilmektedir.
Aynı gün içinde yapılan 75 TL ve üzeri harcamaların sadece ilki kampanyaya dahilindedir.
31 Ağustos 2016’ya kadar kullanılmayan ParafPara’lar 1 Eylül 2016 tarihinde geri alınacaktır.
Katılım SMS’i, banka sisteminde kartın bağlı olduğu müşteri numarasına kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Kampanya katılım SMS’i ücretsizdir. Turkcell, Vodafone ve Avea dışındaki operatörlere ait numaralar ile SMS’le katılım sağlanamamaktadır.
Business kartlar, HalkCard, ek kartlar, sanal kartlar ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Kampanya kapsamında yapılan işlemlerin iade ve iptal edilmesi durumunda, iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.
Kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’lar başka karta transfer edilemez. Avans ParafPara kullanımı vb. nedenlerle kartın ParafPara bakiyesinin sıfırın altında olması, kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’ların kullanımını etkilemez.

***Kazanılan ParafPara’lar, üye işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak günsonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.