Tatil sepetinden alışveriş yap 50 TL total yakıt kazan

  • 12 Mayıs 2015
Tatil sepetinden alışveriş yap 50 TL total yakıt kazan

Total club card müşterileri tatilsepeti.com adresinden tatil alışverişi yaptıktan sonra Total’den 500 TL ve üzeri yakıt alan müşteriler 50 TL değerinde bedava yakıt kazanacak. Kampanya kapsamında, 11 Mayıs – 30 Haziran 2015 tarihleri arasında tatilsepeti.com’dan yurtiçi ve yurtdışı otel veya tur alışverişi yapan Club TOTAL üyesi müşteriler, anlaşmalı TOTAL istasyonlarında geçerli 50 TL’lik bedava yakıt için kampanya şifresi kazanıyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyen Club TOTAL Card sahipleri 15 Temmuz’a kadar, yakıt alımından önce, Club TOTAL Card’a kayıtlı cep telefonlarından “TATIL” yazıp bir boşluk bırakarak kampanya şifresini 0532 750 04 96’ya SMS gönderebiliyor. Kampanyaya katılan Club TOTAL üyesi müşterilerin, anlaşmalı TOTAL istasyonlarından kampanya döneminde yapacakları toplam 500 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alışverişi sonrasında 50 TL’lik bedava yakıt tutarı anında PuanTOTAL olarak kartlarına yükleniyor. Karta yüklenen PuanTOTAL’ler 15 Aralık 2015 tarihine kadar TOTAL istasyonlarında bedava yakıt alımında kullanılabiliyor.

Kampanya Detayı:
• Kampanya 11 Mayıs – 30 Haziran 2015 tarihleri  arasında tatilsepeti .com ’dan  yapılacak yurtiçi  ve yurtdışı otel veya tur alışverişlerinde  geçerlidir.
•  Kampanya kapsamında  gerçekleşecek alışverişlerde, anlaşmalı TOTAL istasyonlarında kullanılmak üzere yalnız  1 ( bir ) adet 50 TL bedava yakıt şifresi kazanılır.
• Kampanya şifresi, Tatil Sepeti tarafından müşterinin teyit etmiş  olduğu e-mail adresine voucher  ile birlikte mail yoluyla gönderilecektir. Her şifre tek kullanımlıktır.
• Kazanılan bedava yakıt şifresini, “TATIL” yazıp boşluk bıraktıktan sonra; o Club TOTAL Card sahipleri için 0532 750 04 96 no’ lu  telefona  SMS gönderilecek ve 50 TL’ lik bedava yakıt için kampanyaya kayıt olunacaktır.
• Club TOTAL Card sahibi olmayan müşteriler ise , anlaşmalı TOTAL istasyonlarından anında Club TOTAL Card’larını ücretsiz olarak temin edip, SMS göndereceklerdir .
•  Kampanya katılımı için gönderilecek SMS, Club TOTAL Card’a   kayıtlı cep telefonu numarasından  gönderilmelidir.  SMS  bedeli  katılımcının kendi  SMS tarifesi  üzerinden  1  SMS  olarak  ücretlendirilir.
• Yakıt için en son SMS gönderim tarihi ve anla ş malı TOTAL istasyonlarından  yakıt  alım  tarihi  15 Temmuz 2015 ’tir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ