TEB total card ile Total istasyonlarında 60 TL akaryakıt hediye

  • 09 Ağustos 2012
TEB total card ile Total istasyonlarında 60 TL akaryakıt hediye

Total istasyonlarında Teb total card sahiplerine özel akaryakıt kampanyasında 60 TL hediye akaryakıt fırsatı sunuluyor. Kampana kapsamında 6 ay boyunca  her ay 100 TL akaryakıt alma sözü verdiğinizde 60 TL akaryakıt kazanacaksınız. Kampanya için son gün 23 Ağustos 2012 .

Kampanyadan yararlanmak isteyen TEB Total Card sahipleri 23 Ağustos 2012 tarihine kadar “SOZ” yazıp, TEB Total Card sistemine kayıtlı cep telefonu numaralarından 4616’ya SMS göndererek kayıt olabilirler. Gönderilen SMS’ler, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendiriliyor.

TEB Total Card sahibi olmak isteyenler ise en yakın TEB Şubesi’ni ziyaret edebilir veya Total yazıp 4466’ya SMS gönderebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. mehmet volkan ural Müş.NO;5255994 dedi ki:

    Kampanyanıza katıldım.Ama siz ben türlü bahanelerle oyalayıp.kampanya süresini geçirttiniz.Süre bitmeden önce,çağrı merkezinizle yaptığım görüşme kayıtları mevcut.Ayrıca bir ay önce yazdığım şikayet dilekçesinede cevap verilmedi.Sonuç olarak bana göstermiş olduğunuz bu değer karşılığında ben de Banka hesaplarımı en kısa sürede kapatıp kredi kartımı da iptal edeceğim.Sizin için son gün 08,10,2012 pazats.Beni hemen arayıp hatanızı düzeltin ve özür dileyin.

  2. barış dedi ki:

    Teb ve total,in ortaklaşa düzenlediği kampanya 27/10/12 ye kadar güzel gidiyordu, bu tarihte torbalı ecem petrolde gece yarısından sonra yaptığım harcamanın market bölümü kapalı olduğundan farklı bir pos makinesinden geçmiş olduğundan harcama yapmama rağmen yapmamış gibi görünmemden dolayı sistemde otomatik olarak bir sonraki hesap extrama ceza olarak yansıyacaktır.benim burda suçum ne…

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.