Total cardfinans kampanyası 40 TL puan kazanma fırsatı

  • 22 Mart 2012
Total cardfinans kampanyası 40 TL puan kazanma fırsatı

Total akaryakıt istasyonlarında Cardfinans kredi kartı sahiplerine özel kampanyada 40 TL puan kazanma fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya anlaşmalı Total istasyonlarında farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri 3 adet akaryakıt alışverişlerinizde geçerlidir.
Kampanya Detayları

  • 22 Mart – 5 Mayıs 2012 tarihleri arasında Finansbank kredi kartlarıyla anlaşmalı Total istasyonlarındaki Finansbank POS’larından farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri üç adet akaryakıt alımına anlaşmalı Total istasyonlarında geçerli 40 TL değerinde ParaPuan verilecektir.
  • Bireysel kartların kampanyaya katılması için, belirtilen tarihler arasında “TOTAL” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndererek kayıt olunması gerekmektedir.  Kampanyaya kayıt için gönderilecek SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir. Kampanyaya dahil olunabilmesi için müşterinin kampanya katılım teyit mesajını almış olması gerekmektedir. VadeKart ve CardFinans KOBİ Business için kayıt ön koşulu yoktur.
  • Bir müşteri kampanyadan yalnızca 1  kartıyla 1 kez faydalanabilecek ve en fazla 40 TL değerinde ParaPuan kazanabilecektir.
  • Bireysel ek kredi kartlarıyla yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan’lar asıl karta yüklenecektir.
  • ParaPuan’lar, 10.05.2012 tarihinde banka tarafından belirlenen karta  yüklenecek olup, son kullanım tarihi 16.05.2012’dir. Kullanılmayan ParaPuan’lar 17.05.2012 tarihinde geri alınacaktır. Kazanılan ParaPuan’lar yalnızca anlaşmalı Total istasyonlarındaki Finansbank POS’larından yapılacak alışverişlerde akaryakıt alımlarında kullanılabilecektir.
  • İade işlemleri, CardFinans Business, Finansbank banka kartları ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Yapılan harcamanın iptali/iadesi halinde, kazanılan ParaPuanlar geri alınır. ParaPuanlar harcanmış ise, ilgili tutar kredi kartına ParaPuan borcu olarak yansıtılır. Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ