Total instagram kampanyası 700 TL yakıt hediye

  • 14 Ekim 2014
Total instagram kampanyası 700 TL yakıt hediye

Total akaryakıt istasyonları düzenlediği yeni kampanyasında instagram üzerinden paylaşacağınız fotoğraflarla yarışmaya katılabilir ve 700 TL hediye yakıt kazanabilirsiniz.
10 Ekim – 14 Kasım 2014 tarihleri arasında instagram hesabınızdan #yollarsenin etiketi ile yolda kendi çektiğiniz  fotoğrafınızı, kendi yol hikâyenizi anlatan kompozisyonla birlikte sayfada paylaşın, Jürinin seçeceği ilk üç yarışmacı arasına girin Total’den hediye akaryakıt kazanın.

Yarışmada; 1.ye 700.-TL, 2.ye 500.-TL, 3.ye 300.-TL değerinde puanTOTAL yüklenmiş “Club TOTAL kart” hediye edilecektir.

Yarışma Ayrıntıları
– Bu yarışma, Total Oil Türkiye A.Ş. tarafından 10.10.2014 (Saat:00.01) ile 14.11.2014 (Saat:23.59) tarihleri arasında, Türkiye genelinde düzenlenmektedir. Yurt dışından katılımlar yarışmaya dahil edilemez.
– Katılımcılar, kampanya tarihleri arasında, www.instagram.com internet sitesine (ücretsiz) girip #yollarsenin etiketi ile kendilerinin yolda çektiği orijinal olan fotoğraflarını, kendi yol hikâyelerini anlatan kompozisyonla birlikte sayfada paylaşarak yarışmaya katılabileceklerdir.
– Instagram profilleri gizli (protected) olan katılımcıların fotoğrafları görüntülenemeyeceğinden yarışmaya katılım için profil ayarlarını değiştirmeleri gerekmektedir.
– Yarışmaya katılan fotoğraflar www.yollarsenin.com adresinde yayınlanacaktır.
– Yarışma sonunda paylaşılan fotoğraflar ile birlikte kompozisyonlar yaratıcılık, akış ve seyahat kültürü açısından Total’in belirleyeceği jüri tarafından 18 Kasım 2014 tarihinde değerlendirilecektir.
– Jüri seçiminde google üzerinden görsel kontrolü yapılacak ve eğer başka bir sitede ayni içeriğe rastlanırsa kullanıcı yarışmadan diskalifiye edilecektir.
– Jüri; Total Oil Türkiye A.Ş. ve Proximity İstanbul çalışanlarından oluşan görsel iletişim ve pazarlama konusunda uzman 7 kişiden oluşacaktır.
– Seçilen ilk 3 katılımcı, 1.ye 700.-TL, 2.ye 500.-TL, 3.ye 300.-TL değerinde puanTOTAL yüklenmiş “Club TOTAL kart” kazanacaktır.”
– Yarışma sonucu, www.yollarsenin.com isimli web sayfasında 21 Kasım 2014 tarihinde açıklanacaktır.
– Kazanan yarışmacıların ilan tarihinden itibaren 15 gün içinde, hediyelerini teslim almak üzere 0212 274 63 88 nolu telefona başvurmaları gerekir.
– 06 Aralık 2014 tarihine kadar başvurmayan yarışmacılara hediyeleri verilemez.
– Kazanan yarışmacıların kazanmış oldukları hediyeler, Club Total kartlarına yüklenecektir.
– 18 yaşından küçükler ile Total Oil Türkiye A.Ş. çalışanları, Total yetkili bayileri ve ilgili ajansların çalışanları yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
– Yarışma döneminde 1 kişi 1’den fazla ikramiye kazanamaz.
– Yakıt puanları sadece Club Total kartın geçerli olduğu tüm Club Total üyesi istasyonlarda (benzin, motorin, otogaz alımlarında) geçerlidir.
– Yarışmaya katılmak için “Club Total Kartı sahibi olunması” şartı aranmayacaktır. Ancak ödül kazanmaları halinde, kazanan yarışmacıların Club kartları yoksa başvuru süreleri içinde kart çıkartmaları istenecek ve hediyeleri bu karta yüklenmek suretiyle verilecektir.
– Kazanan yarışmacılar, Club Total karta yüklenecek hediye puanlarını, Club Total kartın geçerli olduğu tüm Club Total üyesi akaryakıt istasyonlarından yapacakları yakıt satın alımlarında kullanabileceklerdir.
– İkramiyelerin (hediye yakıt puanlarının) son kullanım tarihi, 28.09.2015 olacaktır.
– Kampanya ile ilgili 444 0 496 numaralı Total danışma hattından ve yarışma ilgili 0212 274 63 88 numaralı telefondan bilgi alınabilir.
– Total tarafından iletişim amaçlı olarak yarışmaya katılan tüketicilerin adres, telefon numaraları ve e-mail adreslerine tanıtıcı bilgiler ve kampanya duyuruları gönderilebilir.
– Kazanan talihlilerin isim ve görüntüleri basın yayın araçlarında kullanılabilir, gerektiği durumlarda katılımcılar ve talihliler Total tarafından telefonla aranabilir.
– Katılımcılar, yarışmaya katılmakla, Total Oil Türkiye A.Ş. tarafından ad, soyad ve profil fotoğrafının uygulama için kullanımına izin vermiş sayılır.
– Kampanyaya katılım ücretsizdir ve herhangi bir satın alma koşulu aranmayacaktır. İstenen koşulları sağlayan herkes yarışmaya katılabilir.
– Yarışmaya konu olan eşya ve/veya hizmetin (ödülün) bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
– Kampanya ile ilgili itirazların hediyelerin son teslim tarihinden sonraki 15 gün içinde yapılması gerekir.
– Bu yarışmaya iştirak eden herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.
– Bu yarışma, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.