Total istasyonlarında Club total kart ile 2 kat puan kazanın

  • 09 Mart 2011
Total istasyonlarında Club total kart ile 2 kat puan kazanın

Total istasyonlarında ClubTOTAL kart sahipleri Mart ayı sonuna kadar yapacakları akaryakıt veya otogaz alışverişlerinde iki kat ClubTOTAL puanı kazanıyor ve böylece daha fazla BEDAVA AKARYAKIT alma şansına sahip oluyor.Kampanyayı kaçırmayın !

Müşterilerine özel kampanyalar sunan dünya akaryakıt devi TOTAL kampanyalarına 2011 yılında da devam ediyor. 2007 yılı itibari ile Club TOTAL Kartları ile  bedava yakıt alabilen kart sahipleri, 1 Mart ile 31 Mart 2011 tarihleri arasında TOTAL akaryakıt istasyonlarından  iki kat ClubTOTAL puanı kazanıyor. ClubTOTAL kart sahipleri kampanya süresince TOTAL akaryakıt istasyonlarından her hangi bir alt veya üst sınır olmaksızın yapacakları tüm akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde iki kat ClubTOTAL puan kazanma avantajı ile daha fazla BEDAVA AKARYAKIT alma şansına sahip oluyor.

 

Club TOTAL üyesi olabilmek için, Türkiye genelindeki yaklaşık 450 Total istasyonunda bulunan veya www.total.com.tr adresindeki Club Total linkinde yer alan tek sayfalık başvuru formunun doldurulması yeterli oluyor. Başvuru formu  doldurulup imzalandıktan sonra Club TOTAL kart kullanıcılara teslim ediliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.