YENİ YILA ÖZEL 5 KAT PUAN KAMPANYASI

  • 30 Aralık 2014
YENİ YILA ÖZEL 5 KAT PUAN KAMPANYASI

Türkiye’nin yeni nesil yakıt istasyonu GO, istasyonlarında sunduğu fırsatlara devam ediyor ve tüm GO CARD sahiplerine 2015 yılına girerken daha fazla hediye yakıt kazanmaya davet ediyor.

Yeni yıl kat kat mutluluk getirsin diye, tüm GO CARD sahipleri 31 Aralık 2014 tarihinde litrede 5 kat puan kazanıyor, kazandığı puanlarlar alacağı hediye yakıt ile yakıtına yakıt katmaya devam ediyor.

Akaryakıt kampanyasına katılan tüm GO istasyonlarından temin edebileceğiniz GO CARD’ ınız ile 31 Aralık 2014 tarihinde yapacağınız akaryakıt veya otogaz alışverişinde yeni yıla özel 5 kat puan kazanabilirsiniz.

GO CARD ile gerçekleştirdiğiniz tüm akaryakıt ve otogaz alışverişlerinizde biriken puanlarla deponuzu hediye yakıt ile doldurmaya devam edeceksiniz.

Yeni yıl gelmeden GO İstasyonlarına gelin, GO CARD ile 5 kat puan sizin!

Kampanyadan yararlanmak ve yakıtına yakıt katmak için GO CARD sahibi olmak isteyen herkesi GO istasyonlarına bekliyoruz.

GO istasyonlarından temin edebileceğiniz GO CARD başvuru formunu doldurarak GO CARD sahibi olabilir ve hemen GO CARD Müşteri Sadakat Programı’na üye istasyonlarımızda kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıntılar için http://www.goyakit.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.