Akbank davet kampanyasında 1500₺ herkese hediye Kasım 2022

 • 06 Kasım 2022
Akbank davet kampanyasında 1500₺ herkese hediye Kasım 2022

Birçok insan bankalardan çok korkar. Bazıları da bankaların kampanyalarını çok iyi değerlendirir. İşte banka kampanyaları ile para kazananlar için güzel bir fırsat. Akbank davet kampanyası altında banka müşterilerine referans olanlara 1500₺ chip para hediye ediyor.  Yapılacak işlemler çok basit. Referans davet kodunu mobil uygulamadan oluşturup yakınınıza veriyorsunuz. Bu kodla akbank müşterisi olursa 300₺ geliyor. Bu şekilde 5 müşteriye referans olmanız sonucu 1500₺ alıyorsunuz.

Müşteri olanlar için herhangi bir risk yok hesap açılıyor, herhangi bir ücret vs. ödemiyorlar. Anne, baba, kardeş herkesi üye yapın kazanın. Bu konu altına referans kodunu yazın üye olanlardan kazanın.

Kampanya Koşulları

 • Davet Et Kazan Programında; Akbank Müşterileri (“Kampanyalı Müşteri”), kendileri için özel oluşturulacak davet kodunu yakınlarıyla (“Davet Kodunu Alan”) paylaşmaları ve Davet Kodunu Alan’ların bu davet koduyla Akbank Mobil’den Akbanklı olmaları sonrasında chip-para kazanacaklar.
 • Kampanyadan, 4-5-6-7 Kasım 2022 tarihlerinde Akbank müşterisi olup Akbanklı olmayan tanıdıklarını, Akbank Mobil’den gönderdikleri davet kodu ile müşteri yapanlar yararlanabilecektir.
 • Kampanyalı Müşteri, 4-5-6-7 Kasım 2022 tarihlerinde davet ettiği Davet Kodunu Alan kişinin Akbank müşterisi olması sonrasında anında 300 TL chip-para, toplamda en fazla 1.500 TL chip-para kazanabilecektir. 1.500 TL chip-parayı kazandıktan sonra, kodu paylaştığı diğer kişilerin Akbanklı olmasından ilave chip-para kazanamaz.
 • Kampanyalı Müşteri istediği kadar kişiyle kampanya davet kodunu paylaşabilir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan chip-paralar Kampanyalı Müşteri’nin aktif olarak kullandığı Akbank Kartına ya da Axess veya Wings Kredi Kartına yüklenecektir. Kampanya kapsamında kazanılan chip-para kazanıldığı anda eğer Kampanyalı Müşteri’nin Akbank Kart, Axess veya Wings Kredi Kartı yoksa chip-para yüklemesi gerçekleşemez.
 • Kampanya kodu oluşturabilmek için müşterinin mevcutta Akbank Kart, Axess veya Wings Kredi Kartı olması gerekir. Henüz kartı olmayan ve kampanyaya katılarak kod oluşturmak isteyen müşteri, yeni kart edindikten bir gün sonra kampanya kodu oluşturabilir.
 • Kampanya kapsamında Kampanyalı Müşteri’nin kazandığı chip-para, davet kodu üzerinden Akbank müşterisi olunduğu an yüklenecektir. Kazanımına ilişkin Kampanyalı Müşteri’mize sms ile bilgi verilecektir.
 • Kampanya kapsamında yüklenen chip-paralar kaybolmayan chip-paradır. Yüklenmesi ardından geri çekimi olmayacaktır.
 • Kampanyadan sadece Akbank personeli olmayan bireysel Akbank müşterileri yararlanabilir. Şahıs firmaları, tüzel müşteriler kampanyadan yararlanamaz.
 • Davet Kodunu Alan’ın Akbank Mobil’den müşteri olma başvurusu yapması sonrasında, sürecin Akbank Mobil’den değil, kurye süreci ile tamamlanması halinde, Kampanyalı Müşteri‘nin chip-para yüklemesi, Davet Kodunu Alan’ın Akbanklı olma sürecini kurye ile başarılı bir şekilde tamamlanması sonrasında gerçekleşir.
 • Akbank Mobil’den müşteri olma hizmeti sadece 70 yaşın altındaki kişiler için geçerlidir. Dolayısıyla, kampanyadan faydalanan müşterinin chip para kazanabilmesi için davet ettiği kişinin 70 yaşın altında olması gerekmektedir.
 • Davet Et Kazan kampanyası 7 Kasım 2022 tarihine kadar geçerlidir.
 • 4-7 Kasım 2022 tarihleri arasında Davet koduyla Akbank Mobil’den Akbanklı olma sürecini başlatıp 7 Kasım 2022 tarihinden sonradan kurye süreciyle Akbanklı olma sürecini tamamlayan müşterilerin davet kodunu paylaşan tanıdığına kazandırdıkları chip-para’lar 30 Kasım 2022 tarihinde hak kazanan müşterilerin aktif Akbank kartlarına yüklenecektir.
 • Davet Kodunu Alan’ın kodu 7 Kasım 2022 tarihine kadar kullanması gerekmektedir. Bu süre geçtikten sonra Davet Kodunu Alan, ilgili kod ile Akbank Mobil’den Akbanklı olsa da, Kampanyalı Müşteri’ye ödül kazandıramaz. Kampanyalı Müşteri, kodun kullanım süresinin 7 Kasım 2022’ye kadar olduğu hususunda Davet Kodunu Alan kişiyi bilgilendirmekle yükümlüdür.
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x