Kampanya ve İndirim Haberleri

Akbank kart giyim restoran kampanyası 15-31 Mart 2022

  • 15 Mart 2022
Akbank kart giyim restoran kampanyası 15-31 Mart 2022

Akbank Kart yeni kampanyasında giyim ve restoran sektörlerinden yapacağınız 250 TL ve üzeri her 2. harcama ve sonrası her harcamada 15 TL olmak üzere toplamda 45 TL chip para kazanacaksınız. Kampanya 15-31 Mart 2022 tarihleri arasında axess mobilden yapılacak katılımlarda geçerlidir.

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya 15 – 31 Mart 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanya kapsamında bireysel asıl Akbank Kart ile internet alışverişleriniz dahil tek seferde yapılacak ikinci ve sonraki 250 TL üzeri her giyim ve restoran alışverişinize 15 TL, toplamda 45TL chip-para yüklenecektir.
Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank’ta kayıtlı cep telefonu numarasından “KIRKBES” yazıp 4566’ya SMS göndermesi, Axess Mobil’den ya da Akbank Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olması gerekmektedir. Axess Mobil ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. SMS ile katılımlarda ise, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Akbank Mobil ile katılımlarda ise, Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
Axess Mobil, Akbank Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 45 TL chip-para kazanabilir.
Kampanyadan sadece açık bireysel asıl Akbank Kart sahipleri yararlanabilecektir. Diğer müşterilerimiz için kampanya geçerli değildir.
Axess, Wings, Free, ticari kartlar ve ek kartlarla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.
Aynı gün aynı iş yerinden yapılan yalnızca ilk işlem kampanyaya dahildir.
ATM işlemleri, nakit işlemler, EFT/Havale para transferleri, cüzdan ve ön ödemeli kartlara para yükleme, mail order, telefon order, fon alım/satım, BES işlemleri, talimatlı-talimatsız fatura ödemeleri, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Kampanya kazanımı olan ödüllerin yükleme anında kart ve kartın bağlı olduğu hesabın açık olması gerekmektedir.
Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
İptal ve iade işlemlerinde kazanılan ödül tutarı geri alınacaktır.
Akbank T.A.Ş., kampanyayı durdurma değiştirme ve iptal hakkını her zaman saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Tuncay dedi ki:

    Trendyol geçen ay elektronik geçmişti trendyol olmaz büyük bir ihtimalle

    1. mrt dedi ki:

      saysa ne olacak arkadaşım, 1000’e 45 yapıyor toplamda. alsınlar bi taraflarına soksunlar bu kampanyayı

BİR YORUM YAZ