Akbankta enerjisa elektrik faturası otomatik ödeme talimatlarında 15 TL hediye

  • 27 Mart 2013
Akbankta enerjisa elektrik faturası otomatik ödeme talimatlarında 15 TL hediye

Akbank müşterileri enerjisa elektrik faturaları için 26 Nisan 2013 tarihine kadar verecekleri otomatik ödeme talimatlarında 15 TL değerinde chip para kazanma fırsatını yakalıyor.

Kampanyaya katılmak için, 26 Nisan 2013’e kadar Enerjisa faturanız için Akbank’tan otomatik ödeme talimatınızı verip, “ENERJISA (boşluk) SÖZLEŞME HESAP NO”nuzu yazarak 3155’e göndermeniz yeterli.

Kampanya Detayları

  • Kampanya, 26 Mart 2013 00:00:00 ile 26 Nisan 2013 23:59:59 tarihleri arasında, Akbank vadesiz hesabı ya da Akbank kredi kartı aracılığıyla Enerjisa faturasına otomatik ödeme talimatı veren bireysel müşterileri kapsar.
  • Kampanyaya katılmak için, otomatik ödeme talimatını verdikten sonra 3155 kısa mesaj servisine “ENERJISA (boşluk) SÖZLEŞME HESAP NO” yazarak gönderilmesi gerekmektedir. Sözleşme hesap no, Enerjisa faturanızda belirtilen 10 haneli sözleşme hesap numaranızdır.
  • 26 Ocak – 26 Mart 2013 tarihleri arasında Akbank’tan aktif Enerjisa otomatik ödeme talimatı olup, kampanya tarihleri arasında talimatını iptal eden kişiler kampanya kapsamına alınmayacaktır.
  • Kampanya kapsamında chip-para kazanabilmek adına, verilen otomatik ödeme talimatı aracılığıyla 30 Mayıs 2013’e kadar en az 1 faturanın ödenmiş olması ve talimatın iptal edilmemesi gerekmektedir.
  • Kampanya kapsamında 3155 kısa servis numarasına yapılan tüm kısa mesaj gönderimleri 1 sms (kısa mesaj) bedeli olarak ücretlendirilecektir. Bu bedel Avea için 0,50 TL KDV ve ÖİV dahil, Turkcell için 0,65 TL KDV ve ÖİV dahil, Vodafone için 0,40 TL KDV ve ÖİV dahil olarak ücretlendirilir. Avea, Turkcell ve Vodafone kampanya süresince kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar.
  • Chip-para kazanabilecek kişi sayısı 5,000 ile sınırlıdır.
  • Chip para kazanan müşterilerimizin chip-paralarının yüklenebilmesi için mutlaka Bankamızdaki bilgilerinin güncel olması ve aktif bir Akbank kredi kartlarının bulunması gerekmektedir.
  • Kazanan müşterilerimizin chip-para yüklemeleri Haziran ayında tamamlanacaktır.
  • Akbank T.A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.