Denizbank emekli maaşını transfer edene 250 TL hediye bonus

 • 23 Kasım 2012
Denizbank emekli maaşını transfer edene 250 TL hediye bonus

Denizbank emekli maaşını taşıyan emeklilere özel 100 TL bonus hediye ederken yıl boyunca da 150 TL’ye varan hediye bonus fırsatı sunuyor. Denizbank emekli maaş kampanyasında  maaşını Deniz’e transfer eden emeklilere 250 TL hediye bonus veriyor.

Kampanya Detayları

 • Kampanya 19 Kasım-31 Aralık 2012 arasında geçerlidir.
 • Kampanya avantajlarından 31 Aralık 2012 tarihine kadar Emekli Bonus kredi kartı ile Kurtaran Hesap başvurusu yapıp başvuruları onaylanan ve 28 Şubat 2013 tarihine kadar SGK emekli maaşını DenizBank’tan almaya başlayan emekliler faydalanabilecektir.
 • Kampanya öncesinde Emekli Bonus kredi kartı ve kurtaran hesap sahibi olan emekliler, 28.02.2013 tarihine kadar maaş aktarımını gerçekleştirmeleri durumunda Bonus avantajlarından faydalanabilecektir.
 • 28 Şubat 2013 tarihine kadar Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan aldığı emekli maaşı DenizBank’a yatmaya başlayan Kurtaran Hesap sahibi emeklilerin Emekli Bonus kredi kartlarına Hoşgeldin Bonusu olarak 100 TL hediye edilecektir.
 • Ayrıca kampanyaya katılan emekliler Emekli Bonus kartları ile yapacakları market harcamaları için, 1 yıl süre ile; harcama tutarının %10’u kadar bonus kazanabilecek olup, bonus tutarı aylık 30 TL’yi, yıllık toplam da 150 TL’yi aşamayacaktır.
 • Market harcaması bonus yüklemeleri Emekli Bonus kredi kartlara, Mart ayından itibaren, 12 ay süre ile, her ayın ilk haftası gerçekleştirilecek ve aylık 30 TL’yi, yıllık 150 TL’yi geçmeyecektir. Emekli Bonus kredi kartı ve Kurtaran hesabı olmayanlara yükleme yapılmayacaktır.
 • Mevcutta emekli maaşını DenizBank’tan alan emekliler bonus kampanyasından faydalanamayacaktır.
 • Hoş geldin Bonus’u emeklinin 1 yıl içerisinde kartını iptal etmesi veya maaşını farklı kurumdan almaya başlaması halinde hesaplarına veya kartına borç olarak yansıtılacaktır. Bir yıllık sürenin başlangıcı için hoş geldin Bonus’unun hediye edildiği tarih esas alınacaktır.
 • DenizBank, avantaj kriterlerinde değişiklik yapma, usul ve esaslarını tek taraflı olarak yeniden belirleme hakkına sahiptir. Kampanyaya katılan müşteri işbu kampanya şartlarını kabul ettiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.
 • Banka, kendi usul ve mevzuatı çerçevesinde kredi kartı tahsis edilmesini uygun gördüğü müşterilere kart verme, kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir.
 • Kampanya ilk 10.000 başvuru için geçerli olup başvuru sayısına ulaşılması halinde kampanya 31 Aralık 2012 tarihinden önce sona erebilecektir.
 • Daha önce yapılan emekli maaşı aktarımı kampanyalarına katılanlar, kampanyadan faydalanamayacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Ömer özdemir dedi ki:

  Emekli maaşımı iki ayı aşkın birzamandır bankanıza transfer ettiğim halde (250 tl) bonos vereceğinizi söylemiştiniz. Bu güne kadar bonos vermediniz.böyle devam ederse hem kredi kartımı iptal etmek hemde emekli maaşımı başka bankaya transfer etmek mecburiyetinde kalacağım.

 2. ekre çiçek dedi ki:

  ben emekli maaşımı 3ay önce denizbanka aktardım bana 250tl bonus verileceğini söylediler 100tl kartıma yüklendi kalan 150tl taksit taksit 30 tl olarak verilecekmiş ben bunu baştan bilseydim kesinlikle denizbanka geçmezdim akbank ve finansbanka geçerdim birde kalan bonuslarımıda market alışverişlerinde kullanabilirmişim inanın sayın yetkililer pişmanım emekliye birde siz darbe vurmayın saygılarımla EKREM ÇİÇEK T.C 472 … 22 Tel 0538 ….63

BİR YORUM YAZ