Fortis bankasından %9.60 faiz oranlı vadeli mevduat

  • 18 Nisan 2011
Fortis bankasından %9.60 faiz oranlı vadeli mevduat

Fortis bankasından Nisan ayı sonuna kadar İnternet Şubesi’nden açılan 366 – 380 gün vadeli mevduatınız için %9,60 özel faiz oranından yararlanabilirsiniz.
07.11.2006 tarih ve 26339 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “Sigortaya Tabi Mevduat ve Katılım Fonları ile Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonunca Tahsil Olunacak Primlere Dair Yönetmelik” hükümleri çerçevesinde; Türkiye’de faaliyet gösteren bir kredi kuruluşunun yurt içi şubelerinde gerçek kişiler adına açılmış olan ve münhasıran çek keşide edilmesi dışında ticari işlemlere konu olmayan Türk Lirası, döviz ve kıymetli maden cinsinden tasarruf mevduatı hesaplarının anaparaları ile bu hesaplara ilişkin faiz reeskontları toplamının 50 bin Türk Lirası’na kadar olan kısmı sigorta kapsamındadır.

Mevduatların Sigortalanması konusunda detaylı bilgi için tıklayınız.

Kampanya süresince TEB İnternet Şubesi’nden açılacak mevduat hesaplarına %9,60 faiz oranı uygulanacaktır. Kampanya faiz oranı 366-380 gün vade aralığı arasında tüm tutarlar için geçerlidir. Belirtilen oranlar hesap vadesi süresince geçerlidir. Banka, faiz oranını istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.