Garanti 2015 öğretmenler günü kredi kampanyası

  • 10 Kasım 2015
Garanti 2015 öğretmenler günü kredi kampanyası

Garanti bankası 2015 öğretmenler gününe özel Mortgage kredi kampanyasında uygun koşullarla ev sahibi olma fırsatı sunuyor. 24 Kasım öğretmenler günü dolayısıyla başlatılan kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kredi kampanyasından öğretmenler ve eşleri faydalanabilecek. Konut kredisinde uygun faiz oranları yanında 250 TL hediye bonus fırsatı sunuluyor.

Öğretmenlere özel 2015 mortgage kampanyasından yararlanmak isteyenler, Garanti şubelerine giderek, 444 EVİM (444 3846) hattını arayarak ya da www.garantimortgage.com’a tıklayarak bilgi alıp, başvuruda bulunabiliyor.

Kampanyayla ilgili bilgi veren Garanti Mortgage Genel Müdürü Murat Atay, “Garanti Mortgage olarak, ev sahibi olmak isteyen öğretmenlerimizi düşünerek, 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle özel bir kampanya hayata geçirdik. Tüm öğretmenlerimiz ve eşleri, 31 Aralık tarihine kadar bankamıza başvurup avantajlı koşullarla hayalindeki eve sahip olabilirler. Geleceğimiz olan çocukları emanet ettiğimiz öğretmenlerin de kendi evlerinde geleceğe güvenle bakmalarını arzu ediyoruz. Önümüzdeki dönemde de, farklı kampanya ve fırsatlarla ev sahibi olmayı isteyen müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümlerle, sektörün lideri olmayı sürdüreceğiz.” şeklinde konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.