Garanti internet şubesine arkadaşını davet et 20 TL kazan

  • 02 Kasım 2016
Garanti internet şubesine arkadaşını davet et 20 TL kazan

Garanti bankası müşterileri internet ve cep şubelerine arkadaşlarını davet ederek her davette 20 TL kazanıyor. Kampanya kapsamında internet şubesi ve garanti cep ayarlar menüsünde bulunan arkadaşını davet et menüsüyla arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Davetiniz sonrasında arkadaşlarınıza özel bir promosyon kodu gönderilecek. Arkadaşınız promosyon kodunu kullanarak giriş yaptığında hem sizin hem de arkadaşınızın Vadesiz TL hesabına 20 TL yüklenecek.

11 Kasım’a kadar Garanti müşterisi olan arkadaşlarınızı Garanti İnternet ve Garanti Cep’e davet edin; giriş yapan her arkadaşınız için 20 TL kazanın. Ayrıca, gönderdiğiniz daveti alıp Garanti İnternet veya Garanti Cep’e giriş yapan arkadaşlarınız da 20 TL kazansın!

Kampanya kapsamında 3.750 adet ödül verilecek, Kazanmak için davet gönderdiğiniz arkadaşlarınızın son 6 ay içerisinde Garanti İnternet’e ve Garanti Cep’e girmemiş olmaması gerekiyor. Bir kişinin kazanabileceği maksimum tutar 100 TL ile sınırlıdır.

Kampanya Ayrıntıları

  • Arkadaşını Getir kampanyası 26.10.2016 ve 11.11.2016 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Arkadaşını Getir kampanyası kapsamında, henüz Garanti İnternet ve/veya Garanti Cep’i kullanmayan arkadaşlarını bu kanallara davet eden müşteriler, davet ettikleri kişi Garanti İnternet ve/veya Garanti Cep’e giriş yaptığı tarihten itibaren açık olan Vadesiz TL hesaplarına 10 iş günü içerisinde yüklenmek üzere 20 TL ödül kazanacaktır. Davet edilen müşteri de ilgili kanala giriş yapmış olduğu için 20 TL ödül kazanacaktır.
  • Arkadaşlarını davet eden müşteriler için davet edebilecekleri kişi sayısında bir limit yoktur ancak arkadaşlarını davet eden müşterilerin davet ederek kazanabileceği maksimum ödül miktarı 100 TL’dir, yani davet eden müşteriler toplamda giriş yapan ilk 5 arkadaşı için ödül kazanabilecek 100 TL’ye ulaştıktan sonra giriş yapan arkadaşları için herhangi bir ödül kazanımı olmayacaktır.
  • Kampanya kapsamında dağıtılacak ödül adedi maksimum 3.750 adettir. Bu üst limite ulaşıldıktan sonra giriş yapan müşteriler için davet eden ve edilen tarafında herhangi bir kazanım olmayacaktır ve bu üst limite ulaşıldıktan sonra kampanya sona erecektir.
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x