İş bankası 2017 sonbahar kredi kampanyası

  • 26 Eylül 2017
İş bankası 2017 sonbahar kredi kampanyası

İş bankası ihtiyaç kredi kampanyaları sürüyor. 2017 sonbahar kampanyasında 4 Ekim 2017 tarihine kadar 48 ay vadeli 5000 TL kredi için %1.29 faiz oranı sunuyor.

Türkiye İş Bankası, bu sonbaharda da tüm bireysel ihtiyaçlar için uygun koşullarla kredi seçenekleri sunmaya devam ediyor. 4 Ekim’e kadar devam edecek İhtiyaç Kredisi kampanyası ile İş Bankası müşterileri, bireysel nitelikli tüm ihtiyaçları için günde 5 TL’ye 5.000 TL kredi kullanabiliyor. Kampanyada, 48 ay vadeye kadar farklı tutarlarda kredi seçenekleri de bulunuyor.

25.000 TL?ye kadar olan ihtiyaçlar için kredi başvurusu İşCep’ten “Krediler > Anında Kredi Başvuru” adımları takip edilerek hemen yapılabiliyor. İşCep uygulaması www.isbank.com.tr/indir linki aracılığıyla cep telefonuna indirilebiliyor. Onaylanan kredi tutarı 7 gün 24 saat o an hesaba geçiyor.

Ayrıca İnternet Şubesinden, Bankamatiklerden, 0 850 724 0 724 no’lu Telefon Şubesinden ve tüm İş Bankası şubelerinden kolayca başvuru yapılabiliyor. Başvuru hangi kanaldan yapılırsa yapılsın, cevabı hemen cep telefonuna gönderiliyor.

5.000 TL 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi için aylık akdi faiz oranı %1,29 toplam geri ödeme süresi olan 1.461 gün üzerinden taksit tutarı günlük 4,87 TL’dir.

Kampanya kapsamında vade 3-48 ay arasında belirlenebilmektedir. Aylık taksit tutarları, geri ödemeler 30 gün sonra başlayacak şekilde hesaplanmıştır. Kefil ön şartı aranmamakla birlikte, şubelerimiz gerekli gördükleri takdirde kefil talep edebilecektir. Tahsis ücreti ve sigorta primi tabloda belirtilen kredi dilimleri için örnek olarak hesaplanmıştır. Tahsis ücreti kredi tutarına göre değişkenlik gösterecektir. Söz konusu ücrete %5 oranındaki BSMV dahil değildir. Sigorta primi ise 35 yaş üzerinden hesaplanmış olup kredi tutarı, kredi vadesi ve müşterinin yaşına göre değişkenlik gösterecektir. Hesaplanan yıllık maliyet oranına sigorta tutarı dahil edilmemiştir. Banka, kampanya süresince kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ