İş bankası facebook çekiliş kampanyası

  • 26 Temmuz 2012
İş bankası facebook çekiliş kampanyası

İş bankasının facebook şubesi açılışına özel çekiliş kampanyasında 5 kişiye 40” Samsung 3D Smart TV ve 25 adet Sony PlayStation Vita WiFi hediye olarak sunuluyor. Çekiliş kampanyasında internet şubesinden alacağınız şifreyi facebook sayfasına girerek ödül kazanma şansını yakalaybilirsiniz.

26 Temmuz – 16 Ağustos tarihleri arasında İnternet Şubesi ana sayfasındaki kampanya teklifini kabul ederek alacakları referans numaralarını www.facebook.com/anindabankacilik sayfasındaki kampanya sekmesine girerek birbirinden güzel ödüllerden birini kazanma şansı yakalayacak.

Kampanyaya nasıl katılabilirim?
Kampanyaya katılmak için 26 Temmuz – 16 Ağustos 2012 tarihleri arasında İnternet Şubesi’ne müşteri numaranız ve müşteri şifrenizle girin. Ana sayfada sunulan kampanya teklifini “İstiyorum” butonuna basarak kabul ettiğinizde kampanya referans numaranız görüntülenecektir. Sonra www.facebook.com/anindabankacilik sayfasını beğenin ve İnternet Şubesi’nden aldığınız referans numaranızı kampanya sekmesine girip katılım formunu doldurun ve çekilişe katılın.

İnternet Şubesi’ni kullanmak için ne yapmam gerekiyor?
İnternet Şubesi’ne müşteri numaranız ve müşteri şifrenize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi yoksa veya hatırlamıyorsanız isbank.com.tr’deki “Anında Şifre” butonundan, Bankamatiklerimizden şifrenizi oluşturabilir veya Şubelerimizden Geçici İnteraktif Şifre’nizi alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. mehmet ışık dedi ki:

    bana çıkması dileğiyle

  2. AHMET ÇELTİK dedi ki:

    BANA ÇIKABİLİR

BİR YORUM YAZ