İş bankası fatura talimatı kampanyası 27 Haziran – 22 Temmuz 2017

  • 27 Haziran 2017
İş bankası fatura talimatı kampanyası 27 Haziran – 22 Temmuz 2017

İş bankası yeni fatura talimatı kampanyası kapsamında otomatik ödeme için vereceğiniz her fatura ödeme talimatı için 10 TL olmak üzere toplamda 50 TL değerinde maxi puan hediye edecek.

1. Kampanya 27 Haziran – 22 Temmuz 2017 tarihleri arasında yürütülecektir.
2. Bireysel İnternet Şubemiz, İşCep, Şubelerimiz veya Çağrı Merkezi’nden kredi kartınıza veya hesabınıza vereceğiniz her bir fatura talimatı başına 10 TL MaxiPuan hediye edilecek olup, bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi bulunmamaktadır.
3. MaxiPuan yüklemesi yapılabilmesi için, kampanya döneminde verilen fatura talimatının, yüklemelerin yapılacağı 2017 yılı Ağustos ayının ilk haftasında geçerli durumda olması gerekmektedir.
4. Kazanılan MaxiPuanlar kullanılabilir durumda olan ve en son alışveriş yapılan kredi kartına yüklenecektir. Maximiles’a yükleme yapılması durumunda MaxiPuanlar Maximil’e çevrilemeyecek ve avans Maximil kapatmak için kullanılamayacaktır.
5. Yüklemenin yapılacağı tarihte geçerli durumda kredi kartı olmaması halinde hediye MaxiPuanlar Bankamatik kartına yüklenecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. kampanyasever38 dedi ki:

    işbankasına bak kampanya yapmak aklına gelmiş yıllar sonra.

  2. Fevzi dedi ki:

    Nereden alındı bu kampanya bilgisi.Ben bankanın sitesinde veya online bankacılıkta göremedim.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.