İş bankası gezinomi.com kampanyasında 100 TL indirim fırsatı

  • 01 Ekim 2012
İş bankası gezinomi.com kampanyasında 100 TL indirim fırsatı

İş bankası internet şubesi müşterilerine özel kampanyasında gezinomi.com tatil alışverişlerinde 100 TL indirim fırsatı sunuyor. Kampanyada 1-15 Ekim 2012 tarihleri arasında internet şubesinden alınacak referans numarası kullanılarak gezinomi.com’dan Maximiles veya Maximum Kart ile yapılacak 250 TL ve üzeri  alışverişte 50 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişte 100 TL anında indirim kazanacaksınız.

İnternet Şubesi’ne Müşteri Numarası ve şifresi ile giriş yapan müşteriler giriş sayfasında sunulan kampanya teklifini “İstiyorum” butonuna basarak kabul ettiklerinde kampanya referans numaraları görüntüleniyor. İnternet Şubesi’nden aldıkları referans numarasını www.gezinomi.com satın alma sayfasında “Promosyon Kodunu Girin” alanına giren müşteriler Maximum Kart ya da Maximiles ile yapacakları 250 TL ve üzeri alışverişte 50TL , 1.000 TL ve üzeri alışverişte 100 TL indirim kazanıyorlar.

Kampanya Detayları

  • Kampanyadan yararlanmak için kullanılacak olan referans numarası İnternet Şubesi ana sayfasında “Bildirimler” alanında yer alan kampanya teklif görselinin altındaki “İstiyorum” butonuna basılarak alınabilir.
  • İndirimden faydalanabilmek için referans numarasının www.gezinomi.com internet sitesinde Maximum Kart ya da Maximiles ile yapılan alışverişte satın alma sayfasında “Promosyon kodunu girin” alanına girilmesi gerekmektedir.
  • Kampanya referans numarası 31.10.2012 tarihine kadar geçerli olacaktır.
  • Kampanya, uçak bileti satışlarında geçerli değildir.
  • Kampanya referans numarası tek kullanımlık olup, Gezipara kampanyası ve başka bir kampanya ile birleştirilemez.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ