İş bankası internet şubesi 20 Led tv çekiliş kampanyası

 • 16 Mayıs 2011
İş bankası internet şubesi 20 Led tv çekiliş kampanyası

İş bankası internet şubesi biraz uğraştırsada kullanıcılarında 20 adet Led tv kazandırıyor.Kampanya  başvurusu için İş Bankası müşterilerinin İnternet Şubesi’ne müşteri numarası ve müşteri şifresi ile giriş yapıp kendisine sunulan kampanya teklifini kabul etmesi yeterli olacak.

Kampanya teklifini kabul ederek bir çekiliş hakkı kazanan müşteriler İş Bankası İnternet Şubesi Facebook sayfasını ziyaret ederlerse bir hak sahibi daha olacaklar. Kampanyaya katılmak istediğini belirten müşteriler İş Bankası İnternet Şubesi’nden aldıkları referans kodunu İş Bankası İnternet Şubesi Facebook sayfasını (www.facebook.com/internetsubesi) beğendiklerinde açılacak kutuya girdiklerinde ek bir çekiliş hakkı kazanacak.

Yirmi şanslı İş Bankası müşterisi kampanya sonunda yapılacak çekilişle Samsung UE40D6000 LED TV kazanacak.

Kampanya Detayı:

 • Bu kampanya, 16 Mayıs – 29 Mayıs 2011 tarihleri arasında, Türkiye genelinde, Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin İnternet Şubesi’ne müşteri numarası ve müşteri şifresi ile yapılacak girişler için geçerlidir.
 • Kampanya tarihleri arasında, Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin hizmet tanıtımlarının da yapıldığı www.isbank.com.tr adresli İnternet Şubesi’ne müşteri numarası ve müşteri şifresi ile giriş yaparak “Kampanyaya Katılmak İstiyorum” seçeneğini seçen ve ekranda görüntülenecek Kampanya Referans Kodunu alan  (1 çekiliş hakkı), ayrıca ücretsiz olarak, Kampanya Referans Kodunu Facebook internet sitesinde yer alan www.facebook.com/internetsubesi adresli Türkiye İş Bankası İnternet Şubesi sayfasını “Beğenip” açılacak ekrana giren (ilave 1 çekiliş hakkı) Türkiye İş Bankası A.Ş. müşterileri kampanyaya katılacaktır. Kampanyaya katılım, toplam 2 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
 • Kampanya kapsamında, toplam kampanya dönemi katılımlarından kampanya sonunda 1 çekiliş yapılacaktır. Çekiliş ile; 20 kişiye Samsung UE-40D6000 40” FULL HD LED TV hediye edilecektir.
  Çekiliş 10 Haziran 2011 tarihinde saat 15:00’de DenizAjans Toplantı Salonu Ali Nihat Tarlan Cad.  No:54/14 Bostancı Kadıköy / İstanbul adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 17 Haziran 2011 tarihinde Posta Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada yaşanacak gecikmelerden ve aksaklıklardan Türkiye İş Bankası A.Ş. ve DenizAjans sorumlu değildir.
  İkramiyeyi teslim alabilmek için asil talihlilerin son başvuru tarihi; 2 Temmuz 2011 tarihine, yedek talihlilerin son başvuru tarihi 17 Temmuz 2011 tarihine kadardır. İkramiyelerin son teslimi 31 Temmuz 2011 tarihine kadardır.
 • Kampanya bitiş tarihi itibarı ile teknik inceleme sonucunda Türkiye İş Bankası A.Ş.’den idari veya kanuni takibe konu müşteriler çekilişe dahil edilmeyecektir.
 • Kampanyaya 18 yaşından küçükler, Türkiye İş Bankası A.Ş. mensupları, Deniz Ajans Danışmanlık ve Promosyon Hizmetleri çalışanları katılamaz, katılmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.  Türkiye İş Bankası A.Ş. emeklileri kampanyaya katılabilecektir.  GSM hattı operatörü veya cep telefonu vb. kaynaklı sorunlar nedeni ile mobil onay, mobil imza veya cep anahtar uygulamasını kullanamayan müşterilerin yaşayacağı aksaklıklardan kullanıcı sorumludur, Türkiye İş Bankası sorumlu değildir.
 • Çekilişte, bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Müşteri bilgilerinde belirtilen bilgilerin doğruluğu ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Kazanılan hak devredilemez, ikramiye paraya dönüştürülemez. İkramiyeye ait ÖTV ve KDV hariç diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Piyangoya itirazlar için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.
 • Bu kampanya, Türkiye İş Bankası A.Ş. adına, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 06.05.2011 tarihli ve B.07.1.MPİ.0.13.00.02-401.02.99/1195-4293 sayılı izni ile Deniz Ajans tarafından yürütülmektedir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ