İş bankası internet şubesi çekiliş kampanyası

  • 05 Kasım 2012
İş bankası internet şubesi çekiliş kampanyası

İş bankası internet şubesi 15. yılına özel çekiliş kampanyasında internet şubesini kullanan müşterilerine muhteşem hediyeler sunuyor. İş bankası internet şubesini ve mobil bankacalığı kullananlar 1 çekiliş hakkı kazanarak 15 Asus Ultrabook, 15 Apple Yeni iPad ve 15 Samsung Galaxy S3’ten birini kazanma şansını yakalıyor.

Kampanyada internet Şubesi’ne giriş yapın ve her hafta 1 çekiliş hakkı kazanın. İşCep, İşWap veya İşPad’e giriş yaparak çekiliş hakkınızı ikiye katlayın, toplamda 16 çekiliş hakkı kazanın!

5 Kasım – 30 Aralık tarihleri arasında her hafta İnternet Şubesi’ni ve Mobil Bankacılığı kullanın şansınızı arttırın, 15 Asus Ultrabook, 15 Apple Yeni iPad ve 15 Samsung Galaxy S3 kazanan şanslı kişilerden biri siz olun.

Kampanyaya katılmak için 5 Kasım – 30 Aralık 2012 tarihleri arasında İnternet Şubesi’ne girmeniz yeterlidir.

Kampanya tarihleri arasında İnternet Şubesi’ne girişinizde bir çekiliş hakkı kazanırsınız. İnternet Şubesi’ne girdikten sonra İşCep, İşWap veya İşPad’den birine giriş yaptığınızda ilave bir çekiliş hakkı daha kazanabilir ve çekiliş hakkınızı ikiye katlamış olursunuz. Her hafta İnternet Şubesi’ni ve Mobil Bankacılığı kullanırsanız her hafta yeni çekiliş hakkı kazanıp şansınızı katlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ