İş Bankası Kiracı ve Ev Sahiplerine Kira Ödeme Hizmeti Kampanyası ile 1000 TL Maxipuan

  • 28 Mayıs 2010
İş Bankası Kiracı ve Ev Sahiplerine Kira Ödeme Hizmeti Kampanyası ile 1000 TL Maxipuan

İş Bankası, Kira Ödeme Hizmet Paketi Kampanyası ile hem kiracılara hem de ev sahiplerine kazandırıyor. Kiraya ilişkin işlemlerini İş Bankası aracılığı ile talimatlı olarak gerçekleştiren veya kira ödemesi için 26 Mayıs- 26 Temmuz tarihleri arasında düzenli havale veya EFT talimatı veren kiracılar ve düzenli havale talimatı ile kira geliri elde eden ev sahipleri 1.000 TL’lik MaxiPuan kazanma şansına sahip oluyor. Kira Ödeme Hizmet Paketi kapsamında verilen her bir düzenli havale veya düzenli EFT talimatı için bir çekiliş hakkı kazanılabilecek.

Kampanya kapsamında yapılacak çekilişle 20 kiracı ve 20 ev sahibine kişi başı 1.000 TL MaxiPuan hediye edilecek.

Kampanya sayesinde düzenli havale veya EFT talimatı veren kiracılar ödemelerini günü geldiğinde hızlı bir şekilde ve masrafsız olarak gerçekleştirecek. Ayrıca ev sahipleri kira yatar yatmaz banka tarafından sms ile bilgilendirilecek.

Kampanya Katılım Koşulları:

Bu kampanya, Türkiye İş Bankası A.Ş. adına, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 24.05.2010 tarihli ve B.07.1.MPİ.0.13.00.02-401.02.99/1162-4839 sayılı izni ile Deniz Ajans tarafından yürütülmektedir.

Kampanya, 26 Mayıs 2010 – 26 Temmuz 2010 tarihleri arasında, Türkiye genelinde, T. İş Bankası A.Ş. nezdinde Kira Ödeme Hizmet Paketi için Havale veya EFT tipi aktif Otomatik Ödeme talimatı bulunan T. İş Bankası A.Ş. müşterileri için geçerlidir.

Kampanya tarihleri arasında, T. İş Bankası A.Ş. nezdinde Kira Ödeme Hizmet Paketi için havale veya EFT tipi aktif Otomatik Ödeme talimatı bulunan ve kampanya süresi içerisinde en az 1 kez kira ödemesi gerçekleşen aktif Türkiye İş Bankası A.Ş. Maximum Kart (kredi kartı) veya Bankamatik Kartı sahibi T. İş Bankası A.Ş. müşterisi kiracılara en fazla 1 çekiliş hakkı, ayrıca yalnızca havale tipi talimatı bulunan kiracıların T. İş Bankası A.Ş.’de hesabı bulunan ev sahiplerine de en fazla bir çekiliş hakkı verilecektir.

Bu kampanya kapsamında, kampanya dönemi sonunda kiracı katılımlarından oluşacak kiracı ve ev sahibi toplam verilerinden ayrı ayrı olmak üzere 1 çekiliş yapılacaktır. Kampanya sonunda yapılacak çekiliş ile; kiracı verisinden 20 kişiye, ev sahibi verisinden 20 kişiye olmak üzere toplam 40 kişiye 1’er (birer) adet 1.000 TL MaxiPuan ikramiyesi verilecektir. Kazanılan ikramiyeler, kazananların T. İş Bankası A.Ş. Maximum Kart’larına veya Bankamatik kartlarına, T. İş Bankası A.Ş. tarafından ikramiye tutarı kadar MaxiPuan yüklenerek sunulacaktır. Kazanılan ikramiye, T.İş Bankası A.Ş. Maximum Üye işyerlerinde alışveriş amaçlı kullanılabilir. Kuyumcularda; altın, değerli taşlar gibi hediye alımlarında, döviz bürolarında; döviz alımlarında kullanılamaz, nakit çekim işlemi yapılamaz. Misli eşya alımlarında kullanılamaz.

Çekiliş 26 Ağustos 2010 tarihinde saat 15:30’da Beyoğlu 27. Noteri Bankalar Şairziyapaşa Cad. Hidayet Han No:45 K:1 Karaköy – Beyoğlu / İstanbul adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 02 Eylül 2010 tarihinde Posta Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere iadeli taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. İkramiyeyi teslim alabilmek için asil talihlilerin son başvuru tarihi; 17 Eylül 2010 ve yedek talihlilerin son başvuru tarihi 02 Ekim 2010 tarihine kadardır. İkramiye son kullanımı 31 Aralık 2010 tarihine kadardır.

Teknik inceleme sonucunda T. İş Bankası’ndan idari veya kanuni takibe konu müşteriler ile Maximum Kart’ı/ek hesabı kullanıma kapatılan müşteriler çekilişe dâhil edilmeyecektir. Kampanyaya, kampanya bitiş tarihine kadar aktif Kira Ödeme Hizmet Paketi Otomatik Ödeme talimatı sahibi T. İş Bankası Maximum Kart veya Bankamatik Kartı sahibi olan T. İş Bankası A.Ş. müşterisi gerçek kişiler katılabilir. Ev sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için kira gelirini T.İş Bankası A.Ş.’den düzenli havale yoluyla almaları gerekmektedir. Düzenli EFT talimatı ile kira geliri elde eden ev sahiplerine çekiliş hakkı verilmeyecektir. Aynı kişinin sahip olduğu birden fazla kiralık yer nedeni ile birden çok farklı Kira Ödeme Hizmet Paketi Otomatik Ödeme talimatı olabilir. Her 1 farklı Kira Ödeme Hizmet Paketi Otomatik Ödeme talimatı için en fazla 1 çekiliş hakkı verilir. Kampanyaya katılımlarda, T. İş Bankası A.Ş. kayıtlarındaki bilgiler esas alınacaktır. Müşteri bilgilerinde belirtilen bilgilerin doğruluğu ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Kira Ödeme Hizmet Paketi kapsamında verilen talimatın aktif olması için son 2 ay içerisinde kira ödemesinin gerçekleşmiş olması gerekmektedir. Üst üste iki ay kira ödemesi/tahsilâtı yapılmayan hesaplar paket kapsamından çıkarılmaktadır. İkramiye tesliminde, müşterinin varsa kredi kartının veya ek hesabının borcunun düzenli ödenmemesi nedeniyle gecikmeye girmesi, haciz, idari takip, kanuni takip gibi nedenlerle Maximum Kart’ın/ek hesabın kullanıma kapatılmış olması durumunda ikramiye verilmez.

18 yaşından küçükler, T.İş Bankası A.Ş. mensupları ve Deniz Ajans Danışmanlık ve Promosyon Hizmetleri çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. İkramiye teslimi için, kira kontratı fotokopisi ibrazı zorunludur. Her bir çekilişte, bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez, ikramiye paraya dönüştürülemez. İkramiyeye ait ÖTV ve KDV hariç diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar talihliye aittir. Piyangoya itirazlar için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.