İş bankası modagram.com 150 TL alışverişte 30 TL indirim kodu

  • 02 Temmuz 2015
İş bankası modagram.com 150 TL alışverişte 30 TL indirim kodu

İş bankası internet şubesi indirim kodu vermeye devam ediyor. Yeni kampanyada online alışveriş sitesi modagram.com üzerinden yapacakları 150 TL ve üzeri alışverişlerde anında 30 TL indirim fırsatı 1 – 31 Temmuz 2015 tarihleri arasında sizleri bekliyor.

Türkiye İşbankası İnternet Şubesi’ne Müşteri Numarası / Kart No / TCKN ve Müşteri Şifresi ile giriş yapan müşteriler, giriş sayfasında sunulan kampanya teklifini “İstiyorum” butonuna basarak kabul ettiklerinde Modagram.com’dan indirim sağlayacak kampanya referans numarası görüntüleniyor.

Türkiye İşbankası İnternet Şubesi’nden alınan referans numarası, Modagram.com internet sitesinde ödeme ekranında yer alan “Promosyon Kodu” alanına yazılarak kullanabilmektedir.

Kampanya Ayrıntıları
• Kampanya referans numarası 1 – 31 Temmuz 2015 tarihleri arasında İnternet Şubesi’nden alınabilir.
• Kampanyadan yararlanmak için kullanacağınız referans numaranızı İnternet Şubesi’ne müşteri şifrenizle giriş yaptığınızda, ana sayfada yer alan kampanya teklif görselindeki “İstiyorum” butonuna basarak alabilirsiniz.
• Referans numaranızı kullanarak www.modagram.com ’dan Maximum Kart veya Maximiles ile yapacağınız 150 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişinizde anında 30 TL indirimden faydalanabilirsiniz. Dilerseniz peşin alışverişinizde Bankamatik kartınızı da kullanabilirsiniz.
• Kampanya referans numaranızı Modagram.com internet sitesinde ödeme ekranında yer alan “Promosyon Kodu” alanına girip kullanabilirsiniz.
• Referans numarası tek kullanımlık olup 10 Ağustos 2015 (bu tarih dahil) tarihine kadar geçerli olacaktır.
• İş Bankası ve DSM Grup kampanya koşullarını değiştirme ya da kampanyayı dilediği zaman ayrıca fiili bir bildirimde bulunmaksızın sona erdirme hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.