İş bankası şirket kartları ile akaryakıt ödemelerinize +4 taksit

  • 20 Ağustos 2014
İş bankası şirket kartları ile akaryakıt ödemelerinize +4 taksit

İş bankası şirket kredi kartı kullanıcılarına özel kampanyasında akaryakıt alışverişlerinde +4 taksit kolaylığı sunuyor. Kampanya kapsamında akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren toptancı üye işyerlerinden Şirket Kredi Kartı veya Vadematik kartları ile gerçekleştirecek 10.000 TL ve üzeri 2-5 taksit arası (bu taksit seçenekleri dahil) taksitli alışverişlerde + 4 taksit fırsatı sizleri bekliyor.

Kampanya Detayları
• Azami vade 9 aydır.
• Kampanya dönemi içerinde piyasa koşulları ve yasal düzenlemeler doğrultusunda kampanya avantajlarında değişiklik yapılabilecektir. İş Bankası kampanyayı sona erdirmek ya da koşularda değişiklik yapmakta karar verme hakkına sahiptir.
• Kampanyalar sadece Vadematik ve Şirket Kredi kartları ile yapılan satışlar için geçerlidir.
• Kampanya kapsamında yer alan üye işyerlerimiz, POS cihazı üzerinde firmanın uygulamada geçerli olan standart taksit seçeneğini tuşlayacaklardır. Firmaların kampanya öncesi mevcut geri ödeme koşullarında herhangi bir değişiklik söz konusu olmayacak, taksitli satış bedelleri işyerlerine POS cihazı üzerinde tuşlanmış olan normal taksit seçeneğine göre geri ödenecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ