İş bankası yeni ev kredi kampanyası düşük faiz oranı

  • 12 Ağustos 2016
İş bankası yeni ev kredi kampanyası düşük faiz oranı

İş Bankası kredi kampanyaları sürüyor. İş bankası yuva sahibi yapma anlayışı ile düzenlediği yeni ev kredi kampanyası kapsamında çok özel faiz oranları ile Türkiye’nin en düşük faiz oranlarını sunuyor.

Türkiye’nin Ev Kredisi Kampanyalı Faiz Oranları:
Binde beş (% 0,5) Tahsis Ücreti ve Hayat Sigortalı (Hayat Sigortası yaptırılması koşuluyla);
1 – 120 Ay    :  %0,95

Tahsis Ücretsiz ve Hayat Sigortasız (Hayat Sigortası yaptırma zorunluluğu olmadan);
1 – 120 Ay    :  %0,99

Yukarıda belirtilen faiz oranlarımız yeni kredi kullanımları için geçerli olup, yeniden finansman ve diğer bankalardan kullanılan kredilerin Bankamızca devralınmasında uygulanmayacaktır.

Kampanyamız kapsamında geçerli örnek maliyet tablolarımıza aşağıda yer verilmiştir.

Hayat Sigortalı ve % 0,5 Tahsis Ücretli 100.000 TL Kredi Tutarı İçin Örnek Maliyet Tablosu:

Aylık Kredi Faiz Oranı (%)Kredi Vadesi ( Ay)Taksit Tutarı ( TL)Tahsis Ücreti (TL)Ekspertiz Ücreti (TL)Toplamda Ödenecek Anapara ve Faiz Tutarı (TL)Yıllık Toplam Maliyet Oranı (%)
    0,95%     60  2.194,24    500      750       131.654,40   12,6288%
    0,95%    120  1.400,24    500      750       168.028,80   12,3587%

Sigortaya ilişkin masraflar: 269 TL bir yıllık Konut Sigortası primi, 180 TL bir yıllık DASK poliçesi bedelidir. Konut sigortası ve DASK prim tutarları ortalama olarak hesaplamış olup, konutun lokasyonu ve m²’sine, vb. kriterlere göre değişiklik göstermektedir. Hayat Sigortası bir yıllık sigorta bedeli ortalama 135 TL’dir. Sigorta bedeli müşterinin cinsiyeti, yaşı vb. kriterlere göre değişiklik göstermektedir. Hesaplanan yıllık maliyet oranına sigorta tutarları dahil edilmemiştir. Tahsis ücreti kredi tutarına göre değişkenlik gösterecektir. Söz konusu ücrete %5 oranındaki BSMV dahil değildir. Aylık taksit tutarları, geri ödemeler 30 gün sonra başlayacak şekilde hesaplanmıştır. Kefil ön şartı aranmamakla birlikte, şubelerimiz gerekli gördükleri takdirde kefil talep edebilecektir. Banka, kampanya süresince kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Emlak Konut GYO’nun indirim kampanyasına destek İş Bankası’ndan
Emlak Konut GYO A.Ş.’nin konut ödemeleri devam eden müşterilerine sunduğu, kalan borç bakiyelerinde %20 indirim fırsatı sunan kampanyası için de Türkiye’nin Ev Kredisi avantajlarımız geçerli oluyor.

Emlak Konut GYO A.Ş.’nin kampanyaya dâhil konut projelerinden 01.08.2016 tarihine kadar vadeli olarak ev almış olan ve ödemeleri devam eden kişiler, aldıkları konutun kalan borcunu Bankamızın cazip faizli Türkiye’nin Ev Kredisi seçeneklerini kullanarak Emlak Konut’a topluca ödeyip kalan borç bakiyesi üzerinden %20 indirim fırsatını yakalıyor.
Emlak Konut GYO A.Ş. %20 indirim kampanyasına dâhil projeler ve kampanya koşulları  www.emlakkonut.com.tr adresinde yer alıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.