İşte üniversiteli kart ile Cinemaximum sinema bileti hediye

  • 12 Kasım 2013
İşte üniversiteli kart ile Cinemaximum sinema bileti hediye

İş bankasının üniversite öğrencilerine özel kredi kartı İşte Üniversiteli kredi kartına 12- 15 Kasım 2013 tarihleri arasında başvuranlara özel Cinemaximum’larda Salı ve Çarşamba günleri 18:00 seansına kadar istediğin film için çift kişilik biletin hediyemiz olsun!

İş’te Üniversiteli kredi kartına sahip olmak için öğrenci kimlik belgen ve nüfus cüzdanınla en yakın İş Bankası Şubesi’ne gitmen yeterli.

İstersen ÜNİK boşluk TC Kimlik Numaranı yazıp 4402’ye SMS göndererek, facebook.com/isteuniversiteli sayfamızdaki “Kart Başvurusu” sekmesini, www.isteuniversiteli.com.tr sitemizdeki “Hemen Başvur” sekmesini ya da www.isbank.com.tr internet sitemizdeki “Hızlı Kredi Kartı” sekmesini tıklayarak veya İnternet Şubemiz’den İş’te Üniversiteli kredi kartı başvurunu yapabilirsin!

Kampanya Detayı:

  • Kampanya kapsamında İş Bankası İş’te Üniversiteli kredi kartı olmayan ve öğrenci kimlik belgesi olan üniversite öğrencilerinin 1 – 15 Kasım 2013 tarihleri arasında İş’te Üniversiteli kredi kartı başvurusunda bulunması ve başvurusunun onaylanması gerekmektedir.
  • Başvurusu onaylanan üniversite öğrencilerine Salı ve Çarşamba günleri 18:00 seansına kadar kullanabilecekleri 2 kişilik sinema bileti hediye edilecektir.
  • Kampanyadan kazanılan hediye sinema biletleri 2013 Aralık ayı içerisinde müşterilerimizin İş’te Üniversiteli kredi kartlarına yüklenecektir. Yükleme yapıldığında Bankamız sisteminde kayıtlı cep telefonu numarasına sms ile bilgi verilecektir.
  • Kazanılan hediye biletlerin son kullanım tarihi 28 Şubat 2014’tür. Bu tarihten sonra hediye biletlerin kullanımı mümkün olamayacaktır.
  • Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 2 kişilik sinema bileti kazanabilecektir.
  • Hediye biletlerin kullanılabilmesi için Cinemaximum gişelerinde hediye bilet kullanılmak istendiğinin belirtilmesi gerekmektedir.
  • İş’te Üniversiteli haricindeki diğer kredi kartları, Ziraat Maximum Kartlar, Maximiles kartlar kampanyaya dahil edilmeyecektir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ