İş Bankası öğretmenler günü kredisi

  • 23 Kasım 2010
İş Bankası öğretmenler günü kredisi

İş Bankası, Öğretmenler Günü Kredisi ile öğretmenlere avantajlı nakit kredi kullanma fırsatı sunuyor. 22 Kasım – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanya dahilinde öğretmenler; 5.000 TL ve 10 ay vadeye kadar aylık %0,45’lik faiz oranıyla veya peşin komisyon ödeyerek faizsiz İş Bankası Öğretmenler Günü Kredisi imkânından yararlanabiliyor.İş Bankası öğretmenlere armağan gibi bir kredi paketi sunuyor.

İş Bankası, Öğretmenler Günü Kredisi ile öğretmenlere avantajlı nakit kredi kullanma fırsatı sunuyor. 22 Kasım – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak kampanya dahilinde öğretmenler; 5.000 TL ve 10 ay vadeye kadar aylık %0,45�lik faiz oranıyla veya peşin komisyon ödeyerek faizsiz İş Bankası Öğretmenler Günü Kredisi imkânından yararlanabiliyor.

Daha yüksek tutarda, daha uzun vadelerle ya da masraf ödemeden kredi kullanmak isteyenler ise vadeye bağlı olarak aylık %0,92�den başlayan faiz oranları ile masraf ödeyerek veya masraf ödemeden %0,94�ten başlayan faiz oranları ile kredi kullanma imkânına sahip olabilecek.

Bu kampanya 30 Kasım 2010 tarihine kadar geçerlidir. Azami kredi tutarı 25.000 TL, azami vade 60 aydır. Faiz oranları aylık olarak belirtilmiş olup piyasa koşullarına bağlı olarak değiştirilebilir. Kefil ön şartı aranmamakla birlikte, Şubelerimiz gerekli gördükleri takdirde kefil talep etme hakkına sahiptir. Hayat sigortası yaptırılması durumunda, 5.000 TL kredi tutarı ve 35 yaş için hesaplanan 1 yıllık sabit teminatlı sigorta primi 17,70 TL�dir. Prim tutarı sigorta süresine, teminat tutarına ve yaşa göre değişmektedir. Tüm kredi seçenekleri hakkında bilgi almanız için sizi şubelerimize bekliyoruz

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.