CepteTeb 4 fatura talimatına 100 TL hediye kampanyası 1-31 Aralık 2017

  • 05 Aralık 2017
CepteTeb 4 fatura talimatına 100 TL hediye kampanyası 1-31 Aralık 2017

CepteTeb müşterileri yeni otomatik fatura talimatı kampanyası kapsamında verecekleri 4 adet talimatta 100 TL hediye alacak. Kampanya kapsamında 2 fatura için 50, 3 fatura için 75 TL verilecek. Kampanya 1-31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

Verilen talimatların ödeme tarihleri göz önüne alınarak, bonus/iade yüklemeleri, her ay için bir sonraki ayın son iş gününde gerçekleşecektir.
Kampanyadan yararlanabilmek için vereceğin fatura talimatlarının aynı ay içerisinde verilmesi gerekiyor
Yükleme yapacağımız banka kartı (banka kartının ana şubesi CEPTETEB Hesap olmalı)/ CEPTETEB Kredi Kartı ile kampanya süresince en az 1 kez harcama veya ATM para çekme işlemi yapmış olman gerekiyor.
Bonus/iade yükleme tarihinden önce, verilen talimatların en az 1 kez ödenmiş olması gerekiyor.
Verilen talimatların ödeme tarihleri göz önüne alınarak, bonus/iade yüklemeleri, her ay için bir sonraki ayın son iş gününde gerçekleşecek..
CEPTETEB Hesap veya CEPTETEB Kredi Kartı üzerinden bir kez kampanyaya katılabilirsin. CEPTETEB Fatura Talimatı Kampanyası’na daha önce katılmış isen maalesef bu kampanyaya tekrar katılamazsın.
Talimatını iptal etmek zorunda kalırsan, aynı gün yeni fatura talimatı verdiğinde yüklenen bonus/iade geri almayacağız.
Bonus/iade kazanımı, sadece yeni vereceğin talimatlar için geçerli. Bankamızda herhangi bir hesabında veya kredi kartı üzerinde tanımlı olan fatura talimatını iptal ederek kampanya döneminde aynı abone numarasıyla yeniden verilen talimatlar kampanyaya dahil edilmeyecek ve bonus/iade yüklemesi yapılmayacak.
Talimat verdikten sonra 6 ay içinde talimatını iptal ettirirsen, yüklediğimiz bonus/iade geri alacağız. Geri alacağımız tutar için hesaplama, talimatın geçerli olduğu ay sayısına bağlı olacak. Örneğin 3 ay sonunda talimat iptal edildiyse kalan 3 ay için geri alım olacak.
Talimat iptali sebebiyle, geri alınacak bonus/iadeler, yükleme yapılan CEPTETEB Hesap ve CEPTETEB Kredi Kartı’na yansıtılacak.
Kampanyamız müşteri bazında geçerlidir.
Fatura ödeme talimatlarını CEPTETEB Mobil Uygulama, CEPTETEB İnternet Şubesi veya 0 850 222 0 929 CEPTETEB Destek Merkezi kanallarından verebilirsin.
Fatura talimatların ödendiği için hiçbir ücret ödemezsin.
Kendi adına kayıtlı olmayan faturaları da otomatik olarak ödeyebilirsin.
Otomatik fatura ödeme talimatı verebileceğin kurum listesini öğrenmek istersen şöyle alalım: tıkla.
Dilersen otomatik fatura talimatlarının düzenli ödenmesi için CEPTETEB İnternet Şubesi’nden, CEPTETEB Hesabına bağlı Kredili Mevduat Hesabı açtırıp, hesabında yeterli para bulunmasa bile faturalarının zamanında ödenmesini sağlayabilirsin.
CEPTETEB, kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar. TEB ve iştiraklerinde çalışanlar fatura talimatı verebilir ancak verdikleri talimat dolayısıyla kampanyaya dahil olamaz.
*Banka kartı ana hesap şubesi CEPTETEB şubesi değilse, CEPTETEB İnternet Şubesi/Hesaplarım/Banka kartı işlemleri/karta bağlı hesaplar / Ana hesap değişikliği menüsünden banka kartının ana hesabını CEPTETEB Hesap olarak değiştirebilirsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. İBRAHİM dedi ki:

    nasıl katılıcaz kampanyaya

  2. İBRAHİM dedi ki:

    katılamadım gitti ceptep yüklü olmuyor

BİR YORUM YAZ