TEB bonus harcama sözünüze %10 oranında 500 TL hediye

  • 23 Eylül 2015
TEB bonus harcama sözünüze %10 oranında 500 TL hediye

TEB bonus kredi kartı sahipleri kartlarıyla aylık verecekleri minimum harcama sözü oranında hediye bonus kazanacak. 12 ay boyunca aylık vereceğiniz harcama sözünün %10’u oranında indirim kazanma fırsatı 31 Ekim 2015 tarihine kadar sizleri bekliyor.

Kampanya kapsamında kazanılacak puanlar;

teb-soz
Kampanya 31 Ekim 2015 tarihine kadar geçerlidir.
Aylık harcama taahhüdü ile karta bonus yüklenir.
Tüm kartlarınıza verdiğiniz taahhüt toplamı, toplam limitinizin %70’ini aşamaz.
Kullanılabilir limitinizin aylık harcama sözünüzden fazla olması gerekir. (Kredi kartı borcunuzu ödeyerek kullanılabilir limitinizi arttırabilirsiniz.)
Başvuru yapabilmek için kart borcunuzun geçmişe dönük her ay düzenli olarak ödenmiş veya gecikmeye girmemiş olması gerekmektedir.
Sözünüze Bonus dahilinde harcamanız gereken aylık taahhüt tutarına taksitli işlemlerde alışverişin yapıldığı ilk tarihteki toplam harcama tutarı dahil edilecektir. Taksit tutarları dahil edilmeyecektir.
Nakit avans ve kredi kartınıza nakit avans işlemi olarak yansıtılan (Faizler gibi) harcamalar aylık taahhüt tutarına dahil edilmeyecektir.
Aylık taahhüt tutarı, talimatın verildiği ilk hesap kesim tarihinden bir gün sonra ile hesap kesim tarihi arasında gerçekleştirilmelidir.
Yüklenen Sözünüze Bonus tutarı, Bonus Plus veya Bonus Premium Card’a terfi etmek için kazanılması gereken tutara dahil edilmez.
Sanal Kart’tan yapılan harcamalar Sözünüze Bonus kampanyasına dahildir.
Sözünüze Bonus şu hallerde sona erer: Seçilen aylık alışveriş taahhüdünün yerine getirilmemesi, Sözünüze Bonus kampanyasına katılımınızdan itibaren kart borcunun düzenli ödenmemesi nedeniyle gecikmeye girmesi veya kartınızın kullanıma kapatılması, bankamız ile imzalanan kredi kartı üyelik sözleşmesi hükümlerine aykırı davranışlar nedeniyle kartın bankamızca iptal edilerek yenilenmemesi.
Kampanya sona ermeden kapatılan kartlar ve taahhüt edilen harcama tutarı gerçekleşmediği taktirde kazanılan bonus tutarı borç olarak yansıtılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ