Vakıfbank bankomat kart 25 TL hediye kampanyası 1-30 Haziran 2018

  • 01 Haziran 2018
Vakıfbank bankomat kart 25 TL hediye kampanyası 1-30 Haziran 2018

Vakıfbank bankomat kart sahipleri gıda, giyim, akaryakıt ve kozmetik sektöründeki iş yerlerinden farklı günlerde yapacağınız 5 adet 50 TL ve üzeri harcamada 25 TL değerinde bankomat para kazanacak. Kampanya 1-30 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

  • Kampanyaya katılmak için HEDIYE yazıp bir boşluk bırakarak kampanyaya katılmak istediğiniz kartınızın son 6 rakamını yazıp 5724’e gönderebilirsiniz. HEDIYE kampanyasına katılım sağlanması durumunda ilgili kart otomatik olarak Bankomat Para sistemine de dahil edilmektedir.
  • VakıfBank Worldcardlar, nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri kampanyaya dahil değildir. İnternetten yapılacak sanal alışverişler kampanyaya dahildir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan Bankomat Para’lar 12 Temmuz 2018 tarihine kadar SMS ile katılım sağlayan müşterilerimizin kullanıma açık bireysel Bankomat kartlarına yüklenecektir.
  • Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
  • VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.