Vakıfbank bankomat kart 4×50 TL’ye 20 TL hediye 1-31 Ağustos 2018

 • 02 Ağustos 2018
Vakıfbank bankomat kart 4×50 TL’ye 20 TL hediye 1-31 Ağustos 2018

Vakıfbank bankomat kart sahiplerine özel kampanya kapsamında farklı günlerde gıda, giyim, akaryakıt ve kozmetik sektörlerinden yapacağınız 4 adet 50 TL ve üzeri harcamada 20 TL değerinde hediye kazanacaksınız. Kampanya bu ay 1-31 Ağustos 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya katılmak için HEDIYE yazıp bir boşluk bırakarak kampanyaya katılmak istediğiniz kartınızın son 6 rakamını yazıp 5724’e gönderebilirsiniz.

HEDIYE kampanyasına katılım sağlanması durumunda ilgili kart otomatik olarak Bankomat Para sistemine de dahil edilmektedir.
VakıfBank Worldcardlar, nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri kampanyaya dahil değildir. İnternetten yapılacak sanal alışverişler kampanyaya dahildir.
Kampanya kapsamında kazanılan Bankomat Para’lar 10 Eylül 2018 tarihine kadar SMS ile katılım sağlayan müşterilerin kullanıma açık bireysel Bankomat kartlarına yüklenecektir.
Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Yazım hataları bağlayıcı değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Hasanali dedi ki:

  Nesrin Hanım akses mobilde neo kart market kampanyası var

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Ekledim Hasanali teşekkürler.

 3. Anonim dedi ki:

  post şartı varmı vakıfta

 4. Anonim dedi ki:

  Vakıf banklarda gıda sektörü post şartı varmı

 5. Hasanali dedi ki:

  Sayın Anonim pos şartı yok.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.